Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Відбулося перепоховання останків тіл поляків поблизу Острівців на Любомльщині, де стався страшний для обох країн конфлікт.


Мета заходу – спілкування молоді, обмін досвідом та навчання активістів, які працюють з молоддю. Гості форуму – представники всеукраїнського руху «Ф.О.М.А.».


Видання репрезентує кращі твори XVI-XVIII ст.– ікони та предмети декоративної різьби, а також пам’ятку візантійського мистецтва ХІ століття – Холмську Чудотворну ікону Богородиці.


Вони прийняли рішення звернутись за допомогою до Волинської Ради церков, а через неї – до обласної, міської ради, а також до керівництва держави з проханням підтримати їхню ініціативу.


До числа переможців братство тверезості ім. Іоанна Кронштадського увійшло одразу у двох номінаціях – «макет для зовнішньої реклами» та «друкована продукція».


Долю головного героя – молодого юнака, який пристрастився до наркотиків вирішували глядачі залу.


Діти поставили вертеп, заспівали
колядки, а наприкінці свята глядачі отримали солодкі подарунки. 


Рукопис було віднайдено у Лаврентієвській бібліотеці Флоренції. Факсимільну копію видано накладом у тисячу примірників. В палітурному оформленні манускрипту використані мотиви тиснень українських рукописів XIV-XVIIст.


У перший день Петрового посту члени реабілітаційного центру «Джерело життя» та учасники волонтерського руху «Омофор» вперше разом приступили до Святої Чаші.(+ФОТО)


Православний дитячий табір «Стежина добра» запрошує на літній відпочинок діток 8-14 років.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru