Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Мета заходу – спілкування молоді, обмін досвідом та навчання активістів, які працюють з молоддю. Гості форуму – представники всеукраїнського руху «Ф.О.М.А.».


Видання репрезентує кращі твори XVI-XVIII ст.– ікони та предмети декоративної різьби, а також пам’ятку візантійського мистецтва ХІ століття – Холмську Чудотворну ікону Богородиці.


Цього дня молитва об’єднала і дітей, і викладачів, які співали під час Богослужіння. (+класні фото)


Концерт транслюватимуть у прямому ефірі два місцеві телеканали: «Нова Волинь» та «Аверс». Початок – 16.00.(+відео)


Співав хор незрячих, а для слабочуючих зміст богослужіння пояснював сурдоперекладач. Кожен з віруючих мав можливість сповідатись і причаститись, що є особливо важливим для православних християн у дні Великого посту.


«Відпочивай. Думай. Дій» - під таким гаслом з 15 по 20 липня проходитиме з’їзд.


Вже перше заняття показало – ідея волинського духовенства неабияк зацікавила вірян. Про це свідчив не тільки заповнений зал палацу культури, але й кількість записок, що їх подавали владиці.


Участь у заході беруть науковці з України, Білорусі і Росії, а також священнослужителі єпархії, волинські студенти та школярі.(+відео)


Владика Ніфонт через ЗМІ звернувся до вірян, аби нагадати, що Церква закликає людей до посту як до духовної весни та підготовки до Христового Воскресіння.


Щорічна подія покликана привернути увагу суспільства до проблем літніх людей.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru