Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Літургію, приурочену і до відзначення Всесвітнього дня людей із вадами слуху, звершив У всесвітній день людей із вадами слуху, голова інформаційно-просвітницького відділу єпархії протоієрей Валентин Марчук.(+відео)


Залізничну станцію «Луцьк» урочисто відкрили 26 жовтня за участю керівництва Львівської залізниці, представників Волинської обласної, Луцької міської влади та духовенства.(+відео)


Зі сцени лунали духовні піснеспіви, виконані у манері давньоруських наспівів, «класична» духовна музика, оперні та естрадні композиції італійською та українською мовами.


Свої пожертви для дітей-сиріт впродовж місяця збирали також священики і парафіяни громад Волинської єпархії УПЦ та окремі благодійники.


...Софійка бере в руки книгу і сміливо прямує на середину храму. Зупинившись перед престолом, розгортає книгу і дзвінкий голос оголошує про Читання Святого Письма.


Співав хор незрячих, а для слабочуючих зміст богослужіння пояснював сурдоперекладач. Кожен з віруючих мав можливість сповідатись і причаститись, що є особливо важливим для православних християн у дні Великого посту.


270 тис. грн. були розподілені між обласними установами, що опікуються дітьми-сиротами.


Перший Всеукраїнський фестиваль духовного співу «Волинський благовіст» створений з метою зібрання коштів для знедолених дітей.


Його волонтери проводять молодіжні зустрічі, заняття в художній студії, організовують поїздки до дітей в Будинок Малятка та школу-інтернат, а також багато іншого.


Відкриттям ще однієї невідомої сторінки з історії волинського іконопису і творчості талановитого анонімного маляра стали ікони з Рудки-Козинської.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru