Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

У програмі заходу - молебень за обездолених дітей, конкурси та виставки робіт дітей-сиріт і дітей недільних шкіл, концерт за участю церковних хорів і заслужених артистів України, а також виконавців ВІА «Смерічка» і «Пісняри».


Видання представлятиме митрополит Луцький і Волинський Ніфонт, голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ, голова прес-центру Волинської єпархії, представники регіональних УТОСів.


Цього року Різдвяне богослужіння архієрейським чином волиняни зможуть побачити декілька разів: у різний час та з різних храмів.


У документі зазначено, що в 1952 році 16-річний майбутній Предстоятель хотів стати студентом Волинської духовної семінарії.


Урочисте Богослужіння цього дня очолив голова інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук, який свого часу був послушником в обителі.


У такий спосіб активісти Братства тверезості вже вкотре нагадують лучанам, що успішним, сильним та здоровим може бути лише тверезий.


Літургію, приурочену і до відзначення Всесвітнього дня людей із вадами слуху, звершив У всесвітній день людей із вадами слуху, голова інформаційно-просвітницького відділу єпархії протоієрей Валентин Марчук.(+відео)


Відповідне розпорядження видав голова Волинської облдержадміністрації від 29 серпня поточного року.


22 серпня в Україні відзначається День пам’яті співробітників органів МВС, які загинули під час виконання службових обов’язків.


«Ми не схвалюємо вчинки тих, хто смітить у парках та на вулицях, але на цьому не зупиняємось. Ми готові власноруч зробити наше місто чистішим», – говорять організатори заходу.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru