Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

В рамках форуму передбачається проведення студентських круглих столів і дискусійних клубів, присвячених питанню сучасного стану релігійно-морального виховання молоді.


Урочисте Богослужіння у Покровському кафедральному храмі очолив протоієрей Миколай Рибчинський. (ФОТОРЕПОРТАЖ)


У такий спосіб активісти Братства тверезості вже вкотре нагадують лучанам, що успішним, сильним та здоровим може бути лише тверезий.


Переконати присутніх, що відпочинок можливий без алкоголю, приєдналася волинська молодь, якій, до речі, цього дня вдалось зібрати майже 1 тис.грн. на лікування онкохворого хлопчика.


...Софійка бере в руки книгу і сміливо прямує на середину храму. Зупинившись перед престолом, розгортає книгу і дзвінкий голос оголошує про Читання Святого Письма.


Митрополити Ніфонт і Лазарь зі скорботою сприйняли супротив відродженню святині й молитовно підтримали братію Десятинного монастиря.


Єлизавета стала «суперподарунком» для тата і здійсненою мрією мами ― саме до 10-річчя з дня вінчання.


У програмі заходу - молебень за обездолених дітей, конкурси та виставки робіт дітей-сиріт і дітей недільних шкіл, концерт за участю церковних хорів і заслужених артистів України, а також виконавців ВІА «Смерічка» і «Пісняри».


Списки чудотворних ікон буде передано Волинській єпархії в рамках святкування 1025-річчя Хрещення Русі. Також буде видано Луцьку Псалтирь ХIV ст.


Об’єднавши всі свої сили, парафіяни за чотири роки побудували новий величний дім Божий.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru