Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Ця зустріч стала корисною не тільки для вихованців садочку для дітей із вадами розвитку, а й для самих юнаків і дівчат клубу.


У древньому Чарторийську діти зустрілися зі своїми «колегами» – вихованцями монастирської недільної школи, випробували свою майстерність у якості дзвонарів та позмагались у іграх.


Традиційно цього дня до храму були перенесені список чудотворної ікони Богородиці «Пантанасса», а також ікони Всіх святих землі Волинської та Покрова Богородиці.


У програмі вечора – міні-спектакль, пісенні виступи колективів, а також можливість особисто поспілкуватися із правлячим архієреєм – митрополитом Луцьким і Волинським Ніфонтом.


Цього разу у зустрічі волинських «молодіжок», концертній програмі та інтерактивних слуханнях взяв участь відомий КВНщик Євген Сморигін.


270 тис. грн. були розподілені між обласними установами, що опікуються дітьми-сиротами.


Цього року Різдвяне богослужіння архієрейським чином волиняни зможуть побачити декілька разів: у різний час та з різних храмів.


Перегляд фільмів продовжився неформальним спілкуванням юнаків та дівчат зі священнослужителями.


Концерт транслюватимуть у прямому ефірі два місцеві телеканали: «Нова Волинь» та «Аверс». Початок – 16.00.(+відео)


Зустріч учасників клубу із відвідувачами товариства УТОС готувалась давно. Одні читали Євангеліє, другі обирали теми для обговорення, треті відшліфовували піснеспіви, але насправді ніхто не міг уявити, якою саме вийде зустріч...
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru