Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Його учасники обговорили питання ролі церковнослов’янської мови у сучасному світі, домовилися створити «добру рекламу» у трьох країнах одночасно і не тільки.


Зимненська ікона Богоматері — одна з найшановніших святинь в Україні. Згідно з переданням, цією іконою Константинопольський патріарх Миколай благословив святого рівноапостольного князя Володимира на шлюб з візантійською царівною Анною.


За словами владики, пліткарі вражають, що священик повинен лише махати кадилом і носити паляниці з панахиди, проте робота з молоддю – гостра необхідність сьогодення.


Урочистості очолив Блаженніший Митрополит Володимир та Первоієрарх РПЦЗ Митрополит Іларіон.


Протягом трьох днів організатори табору – Всеукраїнський молодіжний рух «Фома» – навчатимуть учасників самостійно організовувати роботу православної молоді.


2 серпня на свято пророка Божого Іллі Волинь відвідав Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Володимир, Митрополит Київський і всієї України.


Слід зауважити, що для підготовки даної презентації автори використали власні фото- та відеоматерілали, відзняті у своєму храмі.(+відео)


Зловмисники вкрали дві старовинні
ікони – надвратну «Почаївська» і «Моління о Чаші».


15 років поспіль сюди приїздять на відпочинок діти-сироти, діти із малозабезпечених сімей та з Чорнобильської зони.


До Святогорської Зимненської обителі з’їхалися науковці з Польщі, Білолрусі та України, представники університетів та духовних академій, історики, мистецтвознавці та краєзнавці.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru