Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Представники секти були здивовані дружелюбністю православних, які відповіли на закиди сектантів та поставили їм самим незручні питання, на які відповідей у свідків Єгови не знайшлося.


Цього дня сотні віруючих щиро вітали свого архіпастиря з Днем народження


Як дати достойну обґрунтовану відсіч нав’язливим проповідникам, чому товариство Свідків Єгови вважають деструктивним, – на ці та інші питання дадуть відповіді компетентні спеціалісти.


Відомий митець-місіонер говорив із неповнолітніми в’язнями, студентами й освітянами про вічне, а також дарував диски з документальними авторськими фільмами.


14-17 лютого в Супрасльскій Лаврі молодь з Греції ділилась рецептами національної кухні, росіяни — історичними довідками, хлопці і дівчата у вишиванках — піснями. Зустріч проходила під акомпонимент "польского" баяну.


Месяц назад злоумышленники взломали и повредили интернет-сайт, и теперь пришлось создавать его заново.


Тема зустрічі – «Хто брехню любить, той душу губить». Чотири конкурси, суддівське журі та нагородження переможців.


Епископ Владимир (Мельник) призвал священнослужителей усилить меры безопасности, быть бдительными, особенно в храмах, где хранятся старинные реликвии и утварь.


Слід зауважити, що для підготовки даної презентації автори використали власні фото- та відеоматерілали, відзняті у своєму храмі.(+відео)


Помолитися разом та привітати владику прибули духовенство та віруючі. Святкове богослужіння прикрасив спів чоловічого хору Почаївської Лаври.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru