Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Вінничани повезуть виготовлені в Україні накупольні хрести для монастирів Святого града.


Обитель запрошує гостей з усієї України — два дні ярмарку обіцяють бути справжнім святом віри та культури.


Храм у селі Торчин був дерев'яний, тому згорів майже дотла.


Завітав молодіжно-дитячий хор Преображенського собору.


В Винницком учреждении исполнения наказаний №1 основан «монастырь» из 12 заключенных, приговоренных к пожизненному сроку.


Кошти, зібрані під час заходів, будуть витрачені на реалізацію соціальних проектів Вінницького єпархіального управління.


Хресний хід проводиться з нагоди заснування у м. Бар скита Браїлівського жіночого монастиря, освяченого на честь святого образу, де розпочались регулярні богослужіння.


Цієї суми вистачить не лише для придбання кисневого концентратору, на який і призначалися кошти, а й іншого медичного обладнання, необхідного для підтримання хворих  центру хосписної медицини та людей з обмеженими можливостями.


Крім заявленої програми хор тричі виконував піснеспіви «на біс». Публіка не хотіла відпускати хористів зі сцени. Таких гучних і довгих аплодисментів на свою адресу вінницькі діти не чули ще на жодному фестивалі.


Серед глядачів були перші особи області та міста, консул Республіки Польща, діячі культури краю.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru