Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Экспозиция работ киевского фотожурналиста Павла Багмута приурочена к первой годовщине создания винницкого Клуба православного туризма «Одигитрия».


Инициаторами празднества с блинами, варениками и забавами выступили храм в честь блаженной Ксении Петербургской и Православный центр «Канон».


Третій ярмарок під покровительством скельної чоловічої обителі відбудеться на березі Дністра 10-11 вересня, проте можливо, що фактично свято розпочнеться ще у вихідні.


Для Винницы это было необычно и впечатляюще. Центр города, выходной день. Люди прогуливаются уютным сквером, отдыхают на лавочках, идут за покупками в ТРК «Магицентр». И вдруг – начинается непонятное...


Захід відбудеться 4-5 червня на місці явлення у 1923 р. Пресвятої Богородиці, яка заповідала прославляти Христа і встановлювати на ньому хрести.


Вклонитися святині віруючі зможуть до 20 липня.


Клуб православного туризма «Одигитрия» приглашает в водный поход на катамаранах по Днестру.


Кілька тисяч паломників з Вінничини та інших областей України, а також із сусідньої Молдови взяли участь в урочистому відкритті заходу.


В рамках нового фестиваля «Семейные чтения» пройдет шестичасовой марафон: презентации, творческие встречи и многое другое. Подача заявок на участие уже открыта!
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru