Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Про це йшлося на нараді представників світської та церковної влади. До того ж її учасники домовилися про покращення співпраці у питаннях збереженні старовинних храмів на Вінниччині.


Хресний хід проводиться з нагоди заснування у м. Бар скита Браїлівського жіночого монастиря, освяченого на честь святого образу, де розпочались регулярні богослужіння.


Більше 15 пар під професійним керівництвом місяцями оволодівали танцями з вигадливими назвами Чакарера, Кінський бранль, Па-де-грас.


На благотворительной фотовыставке «Лядовский монастырь: грани возрождения» посетители наглядно знакомились с красотой и сложностями восстановления обители, а также жертвовали средства (+фото, реквизиты).


Наразі облаштовується перший у місті храм і Центр для інвалідів на честь преподобного Феодора Острозького.


Саме стільки коштів зібрав благодійний аукціон «З любов’ю до вас», третину з них передали для онкохворих дітей парафіяни храмів Вінницької єпархії.


Виконання ораторії в обласних центрах України стане справжнім подарунком православним віруючим у дні Великого посту.


На час канікул Православні скаути України запрошують дітей віком від 8 до 18 років до традиційного табору на Вінниччину.


Винницкий Клуб православного туризма «Одигитрия» начинает организацию международных поездок и фестивалей.


Завітав молодіжно-дитячий хор Преображенського собору.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru