Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Хресний хід проводиться з нагоди заснування у м. Бар скита Браїлівського жіночого монастиря, освяченого на честь святого образу, де розпочались регулярні богослужіння.


Також керуючий єпархією запровадив практику проведення роз’яснювальних бесід напередодні Таїнств Вінчання та Хрещення.


Виконання ораторії в обласних центрах України стане справжнім подарунком православним віруючим у дні Великого посту.


Понад 800 паломників з Вінниччини та Хмельниччини зібралося на Богослужіння, аби піднести разом свої молитви до цієї святої.


Цьогорічна атестація вже принесла перші плоди – під час підготовки до іспитів було створено богословські гуртки.


Билеты были раскуплены за два месяца до события, прозвучало 17 колядок 15 стран Европы на 12 языках.


Наприкінці лютого 2011 року група пілігримів із Клубу православного туризму «Одигітрія» вирушить на Святу Землю. Приєднатися до них можете і ви!


Свято проходило у стилі поч. ХХ ст. – на вулицях міста можна було зустріти купця чи шарманщика, купити газету з новинами 1912 р. та сфотографуватися з М.Пироговим і М.Коцюбинським.


Захід відбудеться 4-5 червня на місці явлення у 1923 р. Пресвятої Богородиці, яка заповідала прославляти Христа і встановлювати на ньому хрести.


Священнослужители возносили молитвы Господу с благодарностью за прошедший год и просили благословения на год новый.(+видео)
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru