Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Автор кращого нарису-спогаду буде відзначений спеціальним призом від Блаженнішого Митрополита Володимира – поїздкою на Святу Землю.


В традиционную для бракосочетаний пору мы выдали замуж нашу сотрудницу Юлечку Гурец... за нашего сотрудника Андрея Талько. Многая и благая лета замечательной красивой паре!Найцікавіші статті з єпархіальних друкованих видань - відтепер на нашому сайті.


Предлагаем всем заинтересованным высказать свое мнение по неоднозначным аспектам.


Лейтмотивом беседы стала тема «Путь к Богу — через Ионинский монастырь». Путь отца Ионы — его приход к вере, монашеский постриг, наместничество, духовничество. И путь прихожан, окормляемых теперь братией возрожденного монастыря.


Портал «Православіє в Україні» запрошує всіх взяти участь в опитуванні.


У розділі «WEB – КАТАЛОГ» ви знайдете список усіх монастирів Української Православної Церкви та матеріали про них на порталі.


Вперше за історію форуму ФестЗМІ, на якому зібралися близько 100 медійників з України, Росії та Польщі, відкривали Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільскій Антоній, єпископ Львівський і Галицький Філарет та єпископ Обухівський Іона.


Інтерв’ю з архімандритом Гедеоном (Хароном) читайте незабаром на порталі «Православіє в Україні».
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru