Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Першоієрархи завітали до Митрополита Володимира напередодні його Дня Ангела.


До 20-річчя Предстоятельства редакція «Православія в Україні» підготувала підбірку найпопулярніших публікацій про Блаженнішого.


1 января 2011 года – 40 лет со дня блаженной кончины преподобного Амфилохия, чудотворца Почаевского.


Протоієрей Віктор Хоменко, настоятель храму Успіння Божої Матері з Погребища Вінницької області, організував єдину в Україні православну військово-патріотичну парашутно-десантну школу імені цесаревича Алексія. 


Голова Синодального відділу УПЦ «Місія "Церква і медицина"» протоієрей Геннадій Батенко розповідає про свій шлях створення християнської сім’ї, вибору між практикою хірурга-комбустіолога та священника, і врешті, розмірковує про щастя православної родини.


29 березня — 40 днів, як відійшов у вічність єпископ Кременчуцький і Лубенський Тихон.


Цього року минуло 25 років від дня смерті отця Олексія, і, мабуть, прийшов час розповісти про цього непересічного пастиря. Тим більше, що Вислоцькі стали першою і наразі єдиною родиною в новітній історії ВДС, яка дала духовній школі кількох викладачів – батька і двох доньок.


...Записывали беседу, которая больше походила на публичный диспут, у костра, в присутствии почти всех участников сплава, но в совершенной тишине: слушатели ловили каждое слово. На вопросы отвечали прот. Алексий Иродов, прот. Константин Иванченко и священник Виктор Парандюк.«Особенная и самая главная встреча произошла с Блаженнейшим Митрополитом Владимиром в Москве. Мне всегда очень, хотелось сфотографироваться с Владыкой»...
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru