Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Мы продолжаем серию публикаций «Жизнь прихода после взрыва». Сегодня – материал о служащих в храме пономарях.


 

В Лядовский скальный монастырь, на берег Днестра, совершили паломничество редакции и читатели журнала «Фамилия» и портала «Православие в Украине», подключилвшись к всенародной акции по сбору средств на 100-пудовый колокол для Лядовской обители.


Чи пам’ятаєте ви вірш Т.Г. Шевченка про українське село? Так, саме той: «Садок вишневий біля хати, хрущі над вишнями гудуть…» У ньому відтворений один із найкрасивіших образів українського села… Саме таким є і село Коханівка, яке розкинулось серед широких квітучих долин Тернопільщини.


Через 10 років після заснування першої в регіоні Хрестовоздвиженської парафії РПЦ, її постійним настоятелем став український священик. Успіння Пресвятої Богородиці «строката» община святкувала двічі ― за старим і новим стилем…


Ровно 7 лет назад, на святителя Николая Чудотворца, на Тихвинском переулке возник «маленький святой островок» - Свято-Николо-Тихвинская обитель.


 

На місці, де згодом виріс храм, завжди збиралися люди для освячення яблук та меду на Спас. На Великдень саме тут проходило освячення пасок та пасхальних кошиків. Традиція ця розпочалася невідомо коли і невідомо ким була започаткована.


Нужно ли говорить, что хлопот у строящегося храмового комплекса более чем достаточно? Однако прихожане храма свв. мчч. Адриана и Наталии в Киеве вместе с настоятелем решили на первое место поставить помощь ближним.


О том, как Михайловский храм Киева стал практически частью Афона.


Поскольку через село Токмак, где поселились казаки и крестьяне, проходил так называемый  Млечный путь, селение стремительно расширялось, и уже в 1799 г. в нем была основана Свято-Вознесенская церковь. А далее...


Каждому прихожанину нашего храма часто приходится общаться с нашими батюшками. А что мы о них знаем? А ничего….
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru