Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Слово наместника Киево-Печерской Лавры архиепископа Павла на Петров пост.


Известный украинский богослов и ученый — о взаимоотношениях государства и Церкви, двойной конфессиональной политике и внутрицерковных проблемах, требующих неотложного решения. Часть II.

Пасхальне послання Блаженнішого Митрополита Володимира.


У Третю неділю після Пасхи Свята Церква молитовно вшановує пам’ять святих жон-мироносиць.


Я живу, как все. Сейчас так принято жить. В конце концов, что такое нравственность и какой она должна быть? Раньше жили так, теперь иначе, потом совсем по-другому будут жить... Может, то, как я хочу жить сейчас, станет нравственной нормой в будущем? Продолжать можно до бесконечности...


Голова Синодального відділу Місія «Церква та медицина» протоієрей Геннадій Батенко виступив з доповіддю на науково-практичній конференції у Вінниці.


Виступ Предстоятеля Української Православної Церкви на Міжнародній науково-практичній конференції, що відбулася 28 травня в Українському домі.


Доклад на Международной научной конференции «Ислам в Европе: вчера, сегодня, завтра».


«Суспільство потребує від Церкви доступної живої мови, більше практичних порад для поліпшення духовно-морального клімату всередині сім’ї» ― кандидат богослов’я протоієрей Валентин Мороз.


З перших років свого предстоятельського служіння Владика чітко визначив свою позицію про необхідність ліцензування та державної акредитації для духовних навчальних закладів УПЦ.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru