Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Стало відомо, що незабаром у Києві розпочнуться зйомки телесеріалу «Біла гвардія» за однойменним романом Михайла Булгакова, від дня смерті якого 10 березня виповнюється 70 років. Побажаємо авторам, для уникнення похибок, щоб у роботі над образом отця Олександра вони все ж таки зверталися за консультацією до Церкви. Дізнайтеся більше і ви, чановні читачі, про образ отця Олександра…


Предлагаем читателям серию публикаций нового перевода Первого Послания св. Климента Римского к коринфянам с греческим текстом, критическим аппаратом и комментариями, начатую Центром св. Климента. Данная публикация содержит первые три главы Послания.


На сучасному етапі розвитку інформаційних технологій та ресурсів генеалогічні дослідження набули надзвичайної актуальності. Данина моді ― величезні «фоліанти» у вишуканих рамах із зображенням родинного дерева. Їх першоджерелом впродовж останніх століть були і залишаються метрики (ще їх називають метричні, церковні книги).


Доклад, посвященный 60-й годовщине со дня подписания Конвенции о защите прав человека и основных свобод 1950 года.


21 лютого виповнилося 175 років від дня народження скульптора і художника, чиї роботи, безперечно, закарбувались у пам’яті тих, хто бачив їх хоча б раз. Хто бував у Києві, Санкт-Петербурзі або Великому Новгороді, обов’язково запам’ятав величні, сповнені експресії монументи Богдана Хмельницького, Катерини ІІ, “Тисячоліття Росії”. Навіть у таких багатих пам’ятниками історії й архітектури містах ці творіння видатного скульптора не губляться серед інших шедеврів, а роблять вагомий внесок у їхній неповторний вигляд.


16 декабря 2010 года президиум Межсоборного присутствия РПЦ постановил принять в первом чтении данный проект, направить его на отзыв в епархии РПЦ и опубликовать с целью проведения общественной дискуссии.


 

Ніхто не знає, якої участі зазнав кожен після смерті. Але молитва любові ніколи не буває марна. Якщо наші покійні близькі удостоїлися Царства Небесного, вони відповідають на молитву за них відповідною молитвою за нас.


28 марта Блаженнейший Патриарх Феофил ІІІ прибыл в Украину. Это первый визит иерарха за время его предстоятельского служения. Но что мы знаем об Иерусалимской Православной Церкви?


«Православний вісник» — найдавніше друковане видання в Українській Православній Церкві, що пройшло шлях від звичайного єпархіального журналу до офіційного органу, відомого не лише в Україні, а й далеко за її межами.


Как лестница из сна Иа­ко­ва стала символом Бо­го­ма­те­ри? Какие еще ветхозаветные образы напоминают о Матери Господней?
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru