Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Свои рекоммендации православным христианам дал о.Георгий в ходе пресс-конференции в "Обозревателе".


Как полюбить Петров пост? Как увидеть и прочувствовать его красоту и пользу? Мысли умных людей на этот счет читайте в нашей нынешней колонке.Насколько выставка мертвых тел полезна с точки зрения медицины и биоэтики и так ли она безопасна для детей, о чем заявляют организаторы? Об этом – доцент Национального медуниверситета им. А.Богомольца, член Комитета по биоэтике при Синоде УПЦ Анатолий ЕГОРЕНКОВ


У Київській Митрополії нині проводиться реорганізація — у її складі створюються нові підрозділи. Чому відбуваєтсья ця реорганізація, та які функції мають виконувати новостворені органи? На ці та інші питання відповів Керуючий справами Української Православної Церкви.


2 апреля активист партии «Свобода» Михаил Кублий раскаялся и получил 2 года лишения свободы за участие в погроме церкви. 


В Киеве готовят грандиозный концерт к юбилею 1025-летия Крещения Руси. Зачем на него идти? - рассказывает Олег Карамазов.


Продовжуючи розмову з керівниками новостворених відділів Київської Митрополії, ми запросили до розмови секретаря по місту Києву Київської єпархії протоієрея Віктора Іващука. Отже, які зміни настали в житті парафій столиці після проведеної реорганізації?


Смотрите новый выпуск - на русском языке.


Хто відспівує православних віруючих на кладовищах Києва під іменами Бойчуків та Даниїлів, чому «Київський Патріархат» сприйняв звинувачення щодо сумнівних осіб на свій бік і на чиї кошти насправді побудовані кладовищенські храми Києва – «Православію в Україні» коментує отець Ростислав.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru