Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Ґрунтовний коментар щодо визнання ВАК України богослов’я науковою дисципліною дає ректор Ужгородської Української богословської академії. Участь УПЦ у переговорах з Міносвіти, можливі небезпеки та сучасна готовність вищих духовних навчальних закладів УПЦ до входження в науковий простір України — основні теми розмови.


2 апреля активист партии «Свобода» Михаил Кублий раскаялся и получил 2 года лишения свободы за участие в погроме церкви. 


Чи на всіх ця угода буде поширюватися, чим це відіб’ється для  українських паломників - це та інше  коментує для «Православія в Україні» директор Паломницького Центру при ВЗЦЗ УПЦ.


За словами архієпископа Олександра, за Предстоятелем організований наскільки можливо ретельний і кваліфікований догляд, ведеться постійне медичне спостереження. Але головним для Архіпастиря є молитовна підтримка вірних Української Православної Церкви.


У чому полягає зміст Нового року для сучасного віруючого, та чому ми радіємо в ніч з 31 грудня на 1 січня – поділився думками Прес-секретар Предстоятеля прот. Георгій Коваленко


Заместитель директора Паломнического Центра УПЦ объяснила, почему данный законопроект не приемлем для верующих людей.


Передноворічні запитання до прес-секретаря Блаженнішого Митрополита Володимира.


Коментар-роз’яснення голови Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ щодо рішення Священного Синоду стосовно інформаційної діяльності Церкви.


Тривалий час серед православних України шириться інформація про надзвичайні здібності батюшки з Катюжанки. Чи можна надіятися, що хтось один здатний вилікувати від усіх існуючих залежностей і хвороб?


За версією сайту Московського державного університету «Тетянин день», ігуменя Серафима увійшла в трійку найвпливовіших жінок у Церкві.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru