Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Чи є насправді диво сходження Благодатного вогню, чому віруючі штовхаються та сваряться біля Кувуклії в храмі Гробу Господнього та чи можна зневіритися у паломництві на Святу Землю - про це та інше дивіться відеокоментар.


13 марта 1961 года в Киеве произошла катастрофа, которая позже войдет в историю как Куреневская трагедия. Грязевой поток унес жизни от полутора до двух тысяч человек. А тремя днями ранее закрыли Киево-Печерскую Лавру…СМИ говорят о новом «церковном скандале», однако, как прокомментировал «Православию в Украине» настоятель храма в честь святых апостолов Петра и Павла, никакого скандала нет в принципе, есть – нагнетание ситуации.


Пока Фемен пилили крест в защиту «пусириот», последних, все-таки, осудили на 2 года лишения свободы. Суд признал выходку «пусириот» преступлением. Выходка в Киеве тоже получила осуждение и со стороны общественности, и Церкви. Все выходные прошли в обсуждениях...


19 січня — Церква святкує Богоявлення, або Водохреще.

Якими хрестами освячується вода, чому одна агіасма «сильніша», а друга «слабша» і що є головною святинею Хрещення — дізнайтеся з коментаря владики.


14 сентября ― начало индикта.

Это и есть ветхозаветный шафар ― рог, в который Церковь трубит, чтобы каждая душа содрогнулась, проснулась для вечного нового года, но уже мессианского – Царства Божьего.Та про те, чи є жінка для церковників людиною, чому вона має боятись чоловіка, і чи можна православним святкувати 8 березня? Ділиться думками Прес-секретар Предстоятеля і батько чотирьох доньок прот.Георгій Коваленко.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru