Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

О ключевых аспектах принятых документов и их применении в украинских реалиях «Православию в Украине» рассказал член Межсоборного присутствия, проректор Киевской духовной академии по научно-богословской работе.


Секретарь Киевской Митрополии УПЦ протоиерей Виталий Косовский о строительстве Кафедрального собора в честь Воскресения Христова.


Как подчеркнула Светлана Охрименко, комментировать нужно не вымышленный конфликт, а качество работы журналистов.


Передноворічні запитання до прес-секретаря Блаженнішого Митрополита Володимира.


Почему церковный праздник стал и государственным? Что главное в праздновании Троицы, и что это за особая Троицкая вечерня? Об этом и многом другом накануне Троицы рассказал наместник Киевского Троицкого Ионинского монастыря епископ Обуховский Иона (Черепанов).


Коментар-роз’яснення голови Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ щодо рішення Священного Синоду стосовно інформаційної діяльності Церкви.


Хто відспівує православних віруючих на кладовищах Києва під іменами Бойчуків та Даниїлів, чому «Київський Патріархат» сприйняв звинувачення щодо сумнівних осіб на свій бік і на чиї кошти насправді побудовані кладовищенські храми Києва – «Православію в Україні» коментує отець Ростислав.


З цими питаннями портал «Православіє в Україні» звернувся до настоятеля храму на честь святителя Михаїла протоієрея Романа Барановського.


Слова Блаженнішого, сказані в пасхальному інтерв’ю телеканалу «Перший національний», вирвані з контексту.


Інтерв'ю прес-секретаря Предстоятеля УПЦ протоієрея Георгія Коваленка агенству "УНІАН".
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru