Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Лидер легендарной рок-группы «Братья Карамазовы» стал гостем юбилейного выпуска видеоблога «Православие в Украине». Время выхода в эфир: суббота, 27 июля, 7:20 (повтор во вторник, 30 июля в 15:15).


Портал «Православіє в Україні» звернувся до владики з проханням прокоментувати зміни в адміністративному розподілі благочинь столиці.


Про найгостріші проблеми, які сьогодні стоять перед тюремними священиками; про те, які позитивні зрушення очікуються в тюремній системі завдяки форуму; а також про перспективи і плани — у коментарі Голови Синодального відділу у справах пастирської опіки тюремної системи священика Віктора Яценка.Что произошло и происходит, могут знать только участники событий и компетентные органы. Они пока ничего не сказали, а все уже все «знают».
Это - искушение накануне великого праздника – Дня Святой Троицы... НОВОСТЬ о Воскресении Христа – вот это тема для наших бесед и разговоров между собой и с нехристианским миром. А не новости, которые этот мир нам вбрасывает и навязывает.


У чому полягає зміст Нового року для сучасного віруючого, та чому ми радіємо в ніч з 31 грудня на 1 січня – поділився думками Прес-секретар Предстоятеля прот. Георгій КоваленкоВ Киеве готовят грандиозный концерт к юбилею 1025-летия Крещения Руси. Зачем на него идти? - рассказывает Олег Карамазов.


6 листопада – свято ікони Божої Матері «Всіх скорботних радість».

Про подробиці з історії лаврського корпусу №68, на другому поверсі якого і розміщується храм, портал «Православіє в Україні» дізнався у Скарбника Києво-Печерської Лаври єпископа Бородянського Варсонофія.


Як підкреслив протоієрей Василій Русінка, цей Закон є неоднозначним і загрожує духовному та фізичному життю особистості, а це — головна причина, щоб Президент України його не підписував.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru