Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Як пояснити людям, навіщо на Різдво маємо йти до храму, чому Церква відроджує народну традицію колядок, та як "сімейне" свято Різдва зустрічати самотнім? Розповідає прот. Георгій Коваленко.


Комментарии журналистов о позициях профессионалов по важным вопросам жизни людей важны для информирования общественности. Но эти тексты сами должны быть профессиональны. К сожалению, этого не скажешь о комментарии некоторых СМИ по позициям Комитета по биоэтике УПЦ и архиепископа Луки.


Немногим верующим из Украины повезло в дни с 10 апреля по 20 мая побывать в Турине. Одной из тех, кто поклонился великой христианской святыне, была Елена Каретник. О своих впечатлениях от посещения Турина Елена рассказала «Православию в Украине».


Богдан Плиш, дирижер камерного хора «Кредо», о международной Пасхальной ассамблее «Господи, Господи, силою Твоею!».


«Нужно развенчивать мифы о человеческих способностях "выпивать не пьянея" и "выпивать благородно"» – глава Донецкого православного общества "Трезвение".


Про це «Православію в Україні» заявив заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви протоієрей Миколай Данилевич.


Дізнаємося з перших уст про духовну програму та українську географію вшанування святині з цікавими, а подекуди й унікальними заходами.


У чому полягає зміст Нового року для сучасного віруючого, та чому ми радіємо в ніч з 31 грудня на 1 січня – поділився думками Прес-секретар Предстоятеля прот. Георгій Коваленко


Про привезену святиню розповів представник Єрусалимської Патріархії, який супроводжуватиме Плащаницю Божої Матері по Україні.


А также, берут ли благословение на подобную рекламу кандидаты? И если да, то у кого? Комментирует прот. Василий РУСИНКА   Уполномоченный представитель УПЦ в Верховной Раде Украины.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru