Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Кожен, хто хоч раз у житті брав участь у таїнстві Хрещення, міг переконатися в силі цього таїнства. Тому дивно спостерігати парадоксальне явище в літургічному житті Закарпаття, коли новохрещеним на настирливе прохання родини священнослужитель дає подвійне, а то й потрійне ім’я.


Голова Синодального відділу Місія «Церква та медицина» протоієрей Геннадій Батенко виступив з доповіддю на науково-практичній конференції у Вінниці.


Ныне вся полнота Святой Христовой Православной Церкви торжественно совершает воспоминание славного и дивного события, которое произошло в 40 день после Воскресения Христа.


Современному человеку трудно понять важность пророческого Ветхозаветного события. Но установленный Церковью в числе двунадесятых, именно этот праздник является тайной нашего спасения, живого откровения Бога. Вслед за трехлетней Девой мы приближаемся к Всевышнему…


Предстоятель УПЦ звернувся до віруючих із нагоди 20-річчя канонізації та віднайдення мощей Першомученика ХХ ст., нагадавши, що служіння Церкви в усі часи будується на єдиному міцному фундаменті.


Свт. Миколай не читав моралі, не вигукував з амвону про «духовність», від якої іноді віє фальшю, не обіцяв, що "почитаєш псалтир - Бог допоможе". Він  реально допомагав конкретній людині у скрутній ситуації.


Намісник обителі архієпископ Почаївський Володимир звернувся до всіх віруючих України з застереженням бути уважними при сприйнятті інформації, яка розповсюджується про обитель та її передачу Українській Православній Церкві.


Правящий архиерей Вознесенской епархии, на территории которой находится Врадиевка, совершил Божественную литургию с чином об умножении любви.


Случился казус между двумя православными священниками – греком и русскоговорящим украинцем. Последний, представляя первому свою супругу, сказал: «А это моя матушка», - на что грек, прекрасно владея русским языком, ответил: «Твоя мама хорошо сохранилась»...


Два визначних богослужіння ― читання Великого покаянного канону святого Андрія Критського та звершення послідування Похвали Пресвятої Богородиці. Основна ж подія ― Благовіщення…
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru