Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

За відповідне рішення проголосували 382 депутати з 409 зареєстрованих в залі.


Який піст — найкращий для дітей, і як полюбити постові обмеження, щоб відчути справжнє задоволення від постування, — розповідає прес-секретар Предстоятеля УПЦ.


На території «Мистецького Арсеналу», на місці якого раніше була Вознесенська обитель, під час розкопок було знайдено 350 поховань – у грудні відбудеться перепоховання. Флорівські монахині зможуть доглядати за могилою своїх попередниць.


Офіційна презентація видань Волинської єпархії пройшла в інформагентстві «УНІАН».


За словами митрополита Донецького і Маріупольського Іларіона, весь Донбас і вся Церква молиться за Блаженнішого Владику, щоб Господь «воздвиг его от одра болезни».


Приложиться к святыне можно в храме святителя Михаила на Афонском подворье в Киеве (Александровская больница).


Специально для тех, кто попал в сложную жизненную ситуацию, с которой не может самостоятельно разобраться, работу ведет известный психолог — Анна Лелик.


Досвідом проведення соціальних проектів і програм, спрямованих на надання допомоги нужденним, поділився голова делегації архідиякон Сергій Косовський.


Молебень перед іконою у
Свято-Покровському монастирі міста звершив владика Іларій.


Ним став протоієрей Андрій Клюшев – лідер Ірпінського Миколаївського скаутського осередку, директор Православних скаутів України.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru