Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

От уже кілька років наша збірна, до якої входить 155 спортсменів, посідає четверте місце у командному заліку серед команд світу.


Про кадрові ротації в Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику, про фестиваль «Сімейні читання» та про що розповідатиме нова рубрика радіотижневика, – дізнайтеся вже зараз.


Церква зводиться в жіночій обителі на честь ікони Божої Матері «Відрада» («Утішання»), яка є подвор’єм Київського Свято-Троїцького Іонинського монастиря.


Президент України Віктор Янукович привітав Блаженнішого Митрополита Володимира з ювілеєм і вручив державний орден Свободи.


Цель проекта-конкурса — при помощи фотообразов привлечь внимание общественности к актуальным проблемам, а также познакомить участников с творчеством мастеров современной украинской фотографи.


Дивіться у програмі «Світло» на Першому UKRAINE сьогодні, 12 серпня, о 19.35.


Голови Синодальних відділів і комісій звітували про проведену за цей рік роботу. З результатами ви можете ознайомитися зокрема і на нашому сайті.


Одного из величайших пророков Ветхого Завета свято чтят украинцы, о чем свидетельствуют многочисленные храмы в его честь.


Напомним, что за несколько дней военными была очищенна територия от более 50 тыс. тонн снега. 


Автор презентує нові книги його віршів для дітей.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru