Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

На виставці представлено види Києво-Печерської Лаври, портрети митрополитів, салонні фото молодих священиків і семинаристів з родинами у сільському вбранні.


Перша седмиця Великого Посту, пам'ять дива великомученика воїна Феодора Тірона, чин Торжества Православ’я – про це та інше слухайте у передачі.9 травня в усіх православних храмах України звершуються заупокійні богослужіння, а також підносяться молитви за здоров’я воїнів та учасників війни. 


Начало в 19:00 20 августа в Зверенецком монастыре. Докладчик Рогатин Владимир, магистр государственного управления, член-коресподент FECRIS.


По словам наместника обители, к Церкви вагончики не имеют никакого отношения.


Про це повідомив Голова правління заводу Сергій Цюпко під час візиту Блаженнішого Владики до КЮЗу.


25 января 1918 г. его вывели за территорию монастыря и зверски убили. А он, как любящий отец, молился о безумных детях. Когда мощи обрели, его рука так и была сложена на благословение…


В этом году IV Международный фестиваль состоится 11-13 октября. Аналогичный фестиваль в Киеве пройдет 7- 9 октября.


У відповідь на звернення Священного Синоду УПЦ Міністерство юстиції України надіслало лист, в якому роз’яснюються обов’язки релігійних організацій щодо суперечливого закону.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru