Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Наместник Киево-Печерской Лавры рассказал в интервью «Известиям» о 25-летии возрождения Лавры, чудесах, произошедших за эти годы в обители, визитах Патриарха Кирилла и клевете на Церковь.


20 екіпажів вирушили сьогодні від Києво-Печерської Лаври.


Не пропустіть нагоди взяти участь у незвичайних майстер-класах, розвагах, побачити Різдвяний вертеп у людський зріст та інші цікавинки.


Отже, як столиця святкуватиме ювілей Хрещення? Про це під час прес-конференції розповіли організатори святкування.


Основна задача курсів – дати волонтерам та представникам православних сестринств милосердя базові знання з організації медичної допомоги та догляду за хворими.


Партитуры нотного обихода, изданные лаврской типографией в 1910–1913 гг., архим.Нифонт собрал, а потом сохранил в далеком Красноярском крае.


Автор видання, яке критики назвали вступом до Біблії, видатний патролог, біблеїст та історик християнства Ярослав Пелікан.


Предстоятель УПЦ закликав Президента України та Уряд до початку опалювального сезону відновити справедливість щодо тарифів на комунальні послуги для релігійних громад.


Завітав голова відділу у справах сім'ї Київської єпархії протоієрей Олег Мельничук.


Автор идеи фильма – иеромонах Пимен (Мацола), автор и режиссер – Елена Каретник, продюсер – протоиерей Георгий Коваленко.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru