Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Зібрані кошти буде передано до будинку ветеранів сцени ім.Н.М.Ужвій, в якому на сьогоднішній день перебуває 20 людей літнього віку.


Про це під час зустрічі святині в Лаврі «Православію в Україні» сказав гендиректор Києво-Печерського заповідника Любомир Михайлина.


16 образів, виконані майстрами наприкінці ХІХ ст., були виготовлені спеціально для Трапезної церкви, встановлені й освячені разом із нею.


Щовечора в дні Світлої седмиці ви можете подивитися документальну стрічку про головне християнське свято, зняту в кращих традиціях Discovery.


Першу зустріч у 2011 проведе відомий професор, доктор культурології, міжнародний
консультант з питань суспільного розвитку та освіти Нікітін Володимир.


 

«У Воскресіння Христове об’єднались небо і земля, ангели та люди. І тому підтвердження — що всі християни сьогодні разом святкують світлу Пасху», - цими словами відкрилась 5 квітня ІІ Міжнародна Пасхальна Асамблея, спільний проект Української Православної Церкви й Національної музичної академії ім. П.Чайковського.

Потоп тривав лише півтори години, але за цей час грязьовий вал зніс 68 житлових будинків і 13 адмінбудівель.


Напередодні річниці Чорнобильської трагедії Літургію для «самоселів» та виселенців, які приїхали в рідні місця цього дня, в Покровському храмі звершив єпископ Феодосій.


Цього разу фестиваль було присвячено ювілею – 1025-річчю Хрещення Русі.


У тисячолітньому заповіднику дитячий хор Києво-Печерської Лаври проведе фестиваль дитячої творчості з художніми майстер-класами, хороводами, виступами фольклорних колективів.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru