Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

На заседании Ученого совета были подведены итоги вступительных экзаменов в Киевскую духовную академию и семинарию.


Экспозиция размещена на месте строительства кафедрального собора в честь Воскресения Христова.


У день Собору Архістратига Михаїла Предстоятель привітав усіх вірян зі святом і подарував громаді храму ікону та ковчег із часточками мощей Преподобних Києво-Печерських, а духовенство та парафіяни привітали Митрополита з 75-річчям.


Ознайомитись із детальною програмою заходу, дізнатися про різдвяні свята та різні легенди, пов’язані з ними, можна на спеціальному інтернет-ресурсі.


Православні скаути запрошують зустріти Новий рік на Вінниччині.


У ній візьмуть участь представники вітчизняних і зарубіжних вищих навчальних  закладів, наукових установ та організацій.


В небольших емких видеосюжетах поднимаются самые сложные темы информационной войны против нашего народа и пути их решения.


На Чемпіонаті світу з гирьового спорту серед чоловіків, юніорів та студентів у Гамбурзі атлет здобув три золоті медалі у всіх номінаціях, показав результат майстра спорту міжнародного класу і встановив світовий рекорд серед студентів. 


«Никаких добавок. Все натуральное, вплоть до чистого масла, которое покупаем на маслобойне. К тому же хлеб благословен молитвой», ― заведующий пекарней.


Святкуванні з нагоди третьої річниці від дня заснування розпочнуться о 13:00 у Галереї «Соборній».
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru