Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Первым в сопровождении благочинных столицы место возведения храма посетил Блаженнейший Митрополит Владимир, который является настоятелем главного Кафедрального собора УПЦ.


Видання знайомить читачів з діючими монастирями УПЦ та найближчими до них святинями в усіх регіонах України.


Нагадаємо, що Предстоятель проходить реабілітацію в одній із клінік столиці.


Про це та ще багато іншого розповів прес-секретар Предстоятеля Української Православної Церкви у святковій радіопрограмі «Різдвяний Православний світ» на радіо «Ера».


Тема встречи – «Основы духовно-нравственного совершенствования личности».


Через пізнання нового й активний розвиток особистісних якостей кожен учасник заходу має унікальну можливість випробувати себе. Організатори обіцяють чимало сюрпризів (+ програма).


У документі зазначено, що в 1952 році 16-річний майбутній Предстоятель хотів стати студентом Волинської духовної семінарії.


За відповідне рішення проголосували 382 депутати з 409 зареєстрованих в залі.


На новом сайте теперь можно выбирать для просмотра любое кино фестиваля за последние 10 лет в улучшенном качестве, а еще – участвовать в активном обсуждении фильмов и определять победителей.


Фестиваль під назвою «SMALL VIDEO» у галереї «Соборна» показав, що православне кіно є переважно соціальним, а знімають його молоді люди (+фото та відео).
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru