Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Форум, на который съехались духовенство, богословы и философы, религиозные и общественные деятели Украины, России, Беларуси, Италии, Франции и других стран, продолжит свою работу до 26 сентября.


Более подробную информацию читайте на сайте Киево-Печерской Лавры.


Как стало известно, поджог был совершен 25 августа около 3 часов утра, в результате храм серьезно пострадал и снаружи, и внутри. Просим молитв!


Таких висновків дійшла Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі під час засідання, що відбулось 28 лютого за участі Прес-секретаря Предстоятеля.


Божественну службу з Києво-Печерської Лаври та Почаївської Лаври показиватимуть 6 та 7 січня  ТК ­«Глас», «УТ-1» та «Інтер».


Этот храм – один из немногих, двери которого никогда не закрывались со дня его освящения.


Зокрема, під час засідання було вирішено відкрити нові монастир і скит, а також звільнити архієпископа Олександра (Драбинка) з посад Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків і головного редактора офіційного сайту УПЦ.


Предстоятелі Руської, Грузинської та Української Православних Церков звершили урочистий молебень на Володимирській гірці.


Від Української Православної Церкви в роботі конференції взяв участь голова Синодального відділу у справах пастирської опіки пенітенціарної системи протоієрей Віктор Яценко.


От имени Блаженнейшего Митрополита Владимира поздравления и орден святой великомученицы Варвары II степени передал регент хора КДАиС игумен Роман (Подлубняк).
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru