Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Пропонуємо вашій увазі розклад богослужінь на 10-14 квітня 2010 року.


Організували свято для дітей дві столичні парафії – на честь св. преп. Феодора Освяченого і св. блаженної Ксенії Петербурзької.


Відтепер про діяльність Синодального відділу Релігійної освіти та катехізації читайте на офіційному сайті, де знайдете також матеріали освітньо-катехізичного характеру.


Поразмышлять на эту тему предложил своим членам международный клуб православных
литераторов «Омилия».


Різдвяні колядки пролунали вже у 15 містах.


В рамках Фестивалю проходили хорові та театральні зустрічі, конкурс-виставка дитячих робіт та І Пасхальний фестиваль дитячого кіно. ФОТОРЕПОРТАЖ.


19 липня о 23.00 – «Правда Виталия Портникова» на Тві, 20 липня об 11.00 – пряма лінія в «Комсомольській правді».


Уже почти две недели дети с тяжелыми формами инвалидности благодаря Паломническому центру УПЦ находятся на оздоровлении в лучшем в Украине реабилитационном центре.


Обучающий тренинг посвящен практическому решению трудностей детско-родительских и супружеских отношений, проблем созависимости, семейных скандалов и разводов – в общем, исправлению противоречий, которыми так богата жизнь современной православной семьи.


Традиційно на другий день світлого свята Пасхи Блаженніший Митрополит Володимир вітає зі святом Христового Воскресіння киян.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru