Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Тридцать тонн освященной воды доставлено во все приходы для благотворительного распространения.


Портал «Православіє в Україні» вітає наших друзів із річницею, яку вони святкували у переддень свого небесного покровителя — святого Андрія Первозванного.


В день 26-й годовщины трагедии на ЧАЭС многие чернобыльцы приехали в родной город, чтобы принять участие в Богослужении, почтить память тех, кто пострадал в результате аварии.


Автор презентує нові книги його віршів для дітей.


В этом году он посвящен двум событиям – 1025-летию Крещения Руси и 400-летию Дома Романовых.


Эти часы были сделаны в монастыре мастером-самоучкой отцом Антонином, которого писатель В.И.Немирович-Данченко назвал Святогорским Эдиссоном.


Таке рішення прийняв Київський окружний адміністративний суд, скасувавши наказ міністра культури про її звільнення.


Синод благословив відкрити два нових монастирі, створити Адміністративно-господарське управління УПЦ та прийняв документ, в якому викладено позицію Української Православної Церкви стосовно можливості впровадження в Україні системи ювенальної юстиції.


Це майже на 200 тисяч більше, ніж у 2011 році.


Защищал митрополита Вениамина (Казанского) и был одним из подсудимых на громком Петроградском процессе – в 1922 г. расстрелян вместе с митрополитом.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru