Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Фінальним акордом фестивалю прозвучала Четверта симфонія П.І.Чайковського у виконанні Академічногосимфонічного оркестру  Національної  філармонії України.


Високохудожня  авторська інсталяція всесвітньо відомого художника Романа Жука пропонує по-новому поглянути на традиційні символи Різдва.


Побажавши лікарям милосердя, творчого натхнення та Божої любові, він зазначив що,  «Церква відкрита для співробітництва і допомоги».


У програмі – ярмарок творчості, майстер-класи з народних ремесел, веселі конкурси та ігрові майданчики, нагородження сімейних пар, які прожили разом більше 50 років, святковий гала-концерт і ще багато цікавого. 


С этого номера количество страниц издания увеличилось в полтора раза.


Освящение Андрее-Владимирского нижнего храма и первая Литургия - уже завтра!


Первое великое освящение воды будет совершаться сегодня, 18 января, по
окончании Божественных литургий в Крестовоздвиженском и Трапезном храмах.


Великоднє свято підготувала недільна школа «Чути серцем». У програмі: святковий концерт, майстер-класи, веселі конкурси та подарунки. Початок - 15.00.


Побачити експозицію можна до 19 травня у Національному музеї Тараса Шевченка.


В обсуждениях приняли участие духовенство, врачи, представители власти и правоохранительных органов из Киева, Донецка, Луцка, Мелитополя и Москвы.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru