Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Водночас владика висловив сподівання на подальшу співпрацю задля розвитку та процвітання переяславського краю.


Також Комісія з канонізації святих ухвалила Положення про канонізацію з чітко окресленими вимогами при поданні матеріалів.

 


Голова ВЗЦЗ УПЦ архієпископ Митрофан висловився з приводу суспільних дискусій щодо закону України “Про засади державної мовної політики”, прийнятого Верховною Радою України 3 липня 2012 року.


Громадський захід, організований іменитими представниками різних професій та сфер діяльностії підтримав Предстоятель Української Православної Церкви.


Рукописна пам’ятка, датована ХІ століттям, належала дочці Ярослава Мудрого, французькій королеві Анні. Для всіх охочих видання доступне в електронному вигляді.


Также в этот день обитель посетила княгиня дома Романовых – Мария Романова, которая прибыла с официальным визитом в Украину как потомок семьи святых царственных новомучеников и страстотерпцев.


Дивіться телепрограму «Світло» завтра, 15 травня, на Першому UKRAINE о 9.35.


Лауреатом у номінації «Софія: Зарубіжна гуманітаристика» став Європейський
словник філософій.


10 тисяч кубометрів бетону упродовж 50 годин заливатиметься висотою 2 метри у площу розміром із футбольне поле. Блаженніший Митрополит Володимир благословив початок складного технологічного процессу і заклав у підмурівок Софії ХХІ сторіччя, як називають майбутній головний храм України, символічну частку 1000-літньої Софії Київської.


Нагадаємо, програма виходить щоп’ятниці на хвилях Українського радіо о 21.15, а всі випуски радіоогляду завжди можна прослухати на порталі «Православіє в Україні».
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru