Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Відкриття 22 травня о 18:30. На виставці буде представлено понад 60 робіт митців сучасного іконопису з різних регіонів України.


Автор презентує нові книги його віршів для дітей.


Народні депутати України та представники духовенства обговорили шляхи можливого реформування українського законодавства щодо відносин Церкви і держави.


Із 4 по 7 липня на офіційному сайті УПЦ триває веб-конференція, присвячена Ювілейному Собору.


Святкування 955 річниці народження преподобного Нестора збіглося в часі з державним святом Днем української писемності та мови.


19 августа Православная Церковь празднует Преображение Господне, который в народе еще известен как второй или «яблочный» Спас.


Учасники засідання дійшли висновку, що визнання системи біометричної ідентифікації є радикальним обмеженням свободи людини, а входження до такої системи є викликом християнському сумлінню


В первый день пленарного заседания участникам представили электронную версию «Трудов КДА» за 1860-1879 гг.


Более подробную информацию читайте на сайте Киево-Печерской Лавры.


У фотопроекті зібрані фотографії, які зафіксували ті надзвичайні події з життя та служіння владики в Україні, Аргентині, Єрусалимі та інших країнах світу.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru