Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Здесь вы найдете подробную карту Скорбного пути, а также историческое и богословское описание «остановок» последнего пути Христа на Голгофу.


В день открытия, 5 сентября, в галерее «Соборная» УПЦ состоится торжественный концерт.


Розповідає начальник Видавництва Києво-Печерської Лаври ієромонах Пафнутій у новому випуску проекту «Питання священику».


7 січня в усіх храмах і монастирях Української Православної Церкви звершувалось святкове богослужіння, за яким було прочитано Різдвяне послання Предстоятеля.


А также встретились со студентами Киевских духовных школ и рассказали им о своей родной обители.


Захід відбувся в рамках проекту «Підтримка профілактики ВІЛ/СНІДу, лікування та догляду для найвразливіших груп населення України» 2007―2011 рр.».


Цього дня у Свято-Покровському Голосіївському монастирі зібралося близько 10 тисяч паломників. Очолив урочисту Літургію та освячення відбудованого головного храму обителі Блаженніший Митрополит Володимир.


Тризуб із хрестом став державним символом Київської Русі, коли князь Володимир Великий прийняв Святе Хрещення і охрестив свій народ.


За два часа работы участники смогут создать летний пейзаж маслом.


Запрошуємо завітати на ярмарок у ці останні вихідні різдвяних святок, адже саме зараз – час для добрих справ та теплого родинного спілкування!
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru