Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Буде створено Київський родинний клуб, Пасхальна зустріч стане першим заходом.


У Неділю Торжества Православ’я молитовно згадували друге явлення Пресвятої Богородиці засновнику обителі преподобному Іоні Київському.


В «букете» предложений Центра – тренинги для подростков «Выбираю здоровье», теоретические и практические занятия для будущих мам и пап, клуб для общения родителей всех возрастов и многое другое.


У підземному некрополі покояться нетлінні мощі Агапіта Безмездного, першого відомого на ім'я лікаря Київської Русі, преп. Аліпія Іконописця, Нестора Літописця ― «Батька руської історії», славнозвісного князя святого Іллі Муромця.


Дипломами та орденами у вигляді кольорових долоньок, виготовленими власноруч, юні таланти привітали архіпастирів зі святом Великодня.


За полгода своей жизни малыш не видел ничего, кроме хирургического стола, больничной койки и полных надежды глаз матери.


Cвятиня є точним списком прославленої древньої ікони, що зберігається в храмі-музеї святителя Миколая в Толмачах при Третьяковській галереї.


В программе поездки - Пасхальное богослужение в Храме Гроба Господнего, освящение куличей и пасок, крестный ход.


В галерее «Соборной» юные артисты студии "Радощі" сыграют оригинальную постановку «Непростая рыбка» по сказке А.С. Пушкина.


Оскільки день пам’яті преподобної Марії Єгипетської припадає на велике двонадесяте свято, Благовіщення, відповідно до Богослужбового уставу Православної Церкви «Маріїне стояння» - читання Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського – переноситься на вечір понеділка.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru