Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

В программе, приуроченной 75-летию Блаженнейшего Митрополита Владимира - презентация двух новых альбомов: «Зерно добра», «А
мы живем…».
 


Відповідні рішення закріплені у журналах №44-45 засідання Священного Синоду УПЦ від 14 червня 2011 року.


Відвідати сайт можна за адресою: www.orthodox.kiev.uа.


У с. П’ятихатки Обухівського району відкрився Православно-спортивний  літній табір для дітей парафії на честь святих мучеників Адріана та Наталії.


За новобудовами церква перестане домінувати, як свого часу зникла домінація Лаврської дзвіниці через те, що простір схилів обліпили хмарочоси.


Про головні віхи та звершення цього служіння, а також, як і чим Православна Україна це свято відзначає і не тільки, – далі у програмі.


Что было первым делом, которое сделал человек в раю, что такое каучсёрфинг, Каппадокия – другая Турция – об этом и не только читайте на страницах издания.


Підносячи подячні молитви до Бога, Владика попросив у Всевишнього благословення та благополуччя для Української держави та її народу.


Авторские композиции, песни на стихи известных поэтов о жизни, вере и любви
прозвучали на сцене в Галерее «Соборная» УПЦ.
 


Чем в этом году порадовали танцевальную публику организаторы — рассказывает один из кураторов мероприятия.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru