Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Нагадаємо, що Предстоятель проходить реабілітацію в одній із клінік столиці.


Керівництво автомийки «МакКлінс» з власної ініціативи встановило прозору скриньку для збору коштів для 7 сиротинців, куди відвідувачі свідомо кидали гроші, а працівники на Різдво відмовилися від відсотків.


Четыре дня работы - в событиях и фотографиях.


Гости праздника примут участие в активных конкурсах, поддержат дайверов с берега и насладятся дружеской беседой во время пикника.


Необходима даже единоразовая помощь, поскольку из-за отсутствия людей детям приходится пропускать занятия.


У тисячолітньому заповіднику дитячий хор Києво-Печерської Лаври проведе фестиваль дитячої творчості з художніми майстер-класами, хороводами, виступами фольклорних колективів.


Чин освячення храму на честь Покрови Божої Матері в селі Піски Васильківського району Київської області звершив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженіший Митрополит Володимир.


Блаженніший Митрополит Володимир висловив співчуття родинам і близьким загиблих у трагедії, що забрала життя 45 осіб, серед яких є українці. Сьогодні пройдуть панахиди.


Нагадаємо, програма виходить щоп’ятниці на хвилях Українського радіо о 21.15, а всі випуски радіоогляду завжди можна прослухати на порталі «Православіє в Україні».


О человеке по имени Иисус, об уникальном «двуликом» монархе Иудеи, песочных мирах и вере самого талантливого человека Украины и многом другом читайте в номере.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru