Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Нагадуємо, що підписатися на новини, а також переглянути телепрограму або окремі її сюжети завжди можна в мережі Інтернет на каналі YouTube.


Основная тема ― «Стратегия духовного развития Украины: Единство духа в союзе мира». Мероприятие посвящено 75-летию Блаженнейшего Митрополита Владимира.


В воскресенье преподобного Иоанна Лествичника епископ Евлогий возглавил Литургию, после которой состоялся сбор средств для пострадавших от цунами.


Детские дома, школы-интернаты и психоневрологические интернаты получили в подарок комплекты DVD с видео- и аудиоработами Студии документальных фильмов и звукостудии Киево-Печерской Лавры.


Ждем Вас по адресу пр. К. Маркса,93 - Дом Союзов (2 этаж) в 18:30. Вход свободный.


Домовий храм Московського університету ім. Ломоносова анітрохи не відрізняється від решти особняків ХІХ століття. Проте він особливий…


Нагадуємо, що підписатися на новини, а також переглянути телепрограму або окремі її сюжети завжди можна в мережі Інтернет на каналі YouTube.


В рамках свята працюватимуть два майданчики – головна сцена та дитячий майданчик, спеціальні гості Масляної – гладіатори та каскадери зі спеціальною програмою.


Підписатися на відеоновини можна на каналі YouTube.


Дивіться у програмі «Світло» на Першому UKRAINE сьогодні, 12 серпня, о 19.35.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru