Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Сьогодні, 1 квітня, першу з них проведе протоієрей Андрій Ткачов.


У новому випуску програми дізнайтеся про презентації фільмів «Пасха» та «П’яте Євангеліє», новий етап будівництва Кафедрального собору УПЦ, благодійний Пасхальний ярмарок, зустріч Президента з главами церков та багато іншого.


Під час роботи семінару представники єпархіальних місіонерських відділів та духовних навчальних закладів РПЦ та УПЦ поділилися своїм особистим досвідом та досвідом своїх духовних навчальних закладів у вихованні майбутніх місіонерів.


Що таке диво і чи можливо показати його на екрані? – про це у розмові архієпископа Антонія з гостем програми Юрієм Арабова, кінодраматургом, співавтором реж. А. Сокурова, сценаристом фільмів «Юріїв день», «Диво», «Орда».


Відтепер кожного недільного вечора на телеканалі «Союз-TV» можна дізнаватися про новини церковного життя єпархії, поспілкуватися з єпископом Никодимом, дізнатися про історію Православ’я на Житомирщині.


Підписатися на відеоновини можна на каналі youtube.com.


Цель сайта – ориентирование на реальные дела и проекты, которые делаются на этой почве. Одно из ближайших мероприятий православные миссионеры и апологеты проведут 2 октября.


Третий Всеукраинский фестиваль православных журналов длился три дня и порадовал одесситов выставкой-ярмаркой в центре города.


Тема встречи – «Основы духовно-нравственного совершенствования личности».


Це сайти Синодальних відділів, єпархій, монастирів, парафій, періодичних видань, тематичних сторінок тощо. Всі вони представлені в найбільшому Каталозі православних ЗМІ.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru