Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Свої пожертви для дітей-сиріт впродовж місяця збирали також священики і парафіяни громад Волинської єпархії УПЦ та окремі благодійники.


Средства, собранные на выставке-аукционе, приуроченной ко Всемирному дню паллиативной и хосписной помощи, будут направлены на предоставление адресной помощи.


Главным подарком для детей стал споривный тренажер, а для гостей – праздничный концерт, который подготоволи воспитанники.


Кореспондент «Православія в Україні» прогулялася по Лаврі з вихованцями Радивилівської школи-інтернату та їхнім «гідом» — головою Синодального тюремного відділу священиком Віктором Яценком.


Вітання Блаженнішого Владики та гостинці передав намісник Свято-Вознесенського монастиря. Приєднайтеся і ви, кому не байдужа доля цих дітей! 


Луцький міський центр соціальних служб разом з Волинською єпархією УПЦ вручать дітям шкільне приладдя.


З нагоди ювілею у Палаці культури Луцька відбувся урочистий захід, в якому взяв участь митрополит Волинський і Луцький Ніфонт.


Ярмарок «Три мішечки. Від Миколая до Різдва» зібрав майже 14 тисяч гривень для вихованців дитячих будинків.


Ця зустріч стала корисною не тільки для вихованців садочку для дітей із вадами розвитку, а й для самих юнаків і дівчат клубу.


Все средства, собранные во время благотворительной акции, будут направлены на лечение малышей,  которые лечатся от рака в Житомирской областной больнице.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru