Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Средства, собранные на выставке-аукционе, приуроченной ко Всемирному дню паллиативной и хосписной помощи, будут направлены на предоставление адресной помощи.


Организаторы проекта призывают запорожцев приглашать сирот в гости на выходные или каникулы для воспитания у детдомовцев чувства семьи.


Оздоровлюються дітки за кошти, зібрані під час благодійних концертів, проведених у Різдвяний період у Житомирській єпархії.(+фоторепортаж)


Свої пожертви для дітей-сиріт впродовж місяця збирали також священики і парафіяни громад Волинської єпархії УПЦ та окремі благодійники.


Цього ж дня духовенство єпархії завітало з подарунками й до ув’язнених Ужгородського СІЗО.


Завтра, у Міжнародний день захисту дітей, у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику відбудеться фестиваль дитячо-юнацької творчості «Лаврські дзвони».


Києво-Печерська Лавра проводить збір благодійних пожертвувань, які напередодні
свята передадуть до дитячих будинків та інтернатів.


Цель спектакля-действа – показать, что у каждого больного ребенка есть шанс, – стоит только протянуть руку помощи. В 2009-2010 гг. благодаря спектаклям было собрано около 35 000 гривен для отделения онкогематологии Харьковской детской больницы.


Также любой человек сможет присоединиться к акции, положив посильное пожертвование в специальный ящик, установленный в каждом православном храме Сумщины


На аукціоні продавалися твори відомих та юних художників України, а окремі лоти представили деякі особисті речі українських знаменитостей.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru