Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

В рамках всеукраїнського хресного ходу, до 7 грудня включно, ковчег зі святинею відвідає ще п’ять єпархій Української Православної Церкви.


Сьогодні після Божественної літургії Хресний хід вирушить до Святогірська.


Насколько политическая власть влияет на Церковь, как Синод реагирует на «сенсации» в СМИ о часах и авто священнослужителей, рок-концерты по случаю Крещения Руси - хорошо это или плохо - эти и другие вопросы задали читатели.


Звернення Предстоятеля УПЦ до учасників виголосив вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій.Урочисту церимонію передачі здійснив архієпископ Варфоломій.


9 липня в Росії був оголошений днем загальнонаціонального трауру.


У конференції беруть участь релігійні лідери, науковці та експерти з США, Саудівської Аравії, Ізраїлю, Йорданії, Росії та країн ЄС.


Ежедневный тираж издания – 1 млн 600 тысяч.


Авиакатастрофа унесла жизни 43 человек — это члены экипажа и игроки хоккейной команды, среди которых были и граждане Украины.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru