Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Вместо мощей великого князя ученые обнаружили останки женщины. Предполагают, что это прах супруги Ярослава Мудрого Ингигерды (в крещении Ирины), а мощи князя сохраняются в украинской диаспоре (УПЦ в США)


Дивіться у випуску — все про 1025-річчя Хрещення Русі.


Послання ухвалено на засіданні Священного Синоду РПЦ 16 липня 2013 року.


Поряд з циферблатом – напис до ювілею, обриси церков, дніпровські хвилі...


Мощи прибыли в Киев с Международным крестным ходом. Всю ночь будут открыты для поклонения.Ми усвідомлюємо сенс релігійних свят, але чи розуміємо сенс світських свят? Про що ж віруючий громадянин України має молитись у ці святкові дні? Про це та інше в новому відеоблозі ПвУ ділиться думками прот.Георгій Коваленко.


За словами Предстоятеля, символічно, що поминальні дні Чорнобильської катастрофи припадають саме на Світлу седмицю, коли в православних храмах звучить Блага вість про Воскресіння Христове.


Впервые к великому празднику еврейская и христианская Пасхи — в одном научно-исследовательском фильме. Промо-ролик уже доступен в сети.


Музыкальный проект «Место встречи – Остров классики» представил новую концертную программу ансамбля «Сретенье», которому в этом году исполнилось 20 лет.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru