Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

В троеборстве он поднял в сумме 375 кг, а в жиме зафиксировал результат 95 кг. Это при том, что его собственный вес не превышает 83 кг.


Такими словами єпископ Євлогій звернувся до вірян, які вже завтра о 8:30 зустрічатимуть ікону в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.


На актуальные и острые вопросы руководитель Синодального информационного отдела Московской Патриархии ответил газете «Левый берег».


«Інтер», «Глас», «Перший національний» вестимуть показ Пасхальної всенічної з Києво-Печерської Лаври, «5-й канал» — з Іонинського монастиря.


Храм в Ужгороді – це дань святому Іоанну, котрого знає весь світ як великого чудотворця, за його опіку над Закарпаттям.


Божественная литургия будет совершаться на площади перед Успенским собором обители. Начало – в 9.00.


В этом году 1 апреля совпадает со Страстным Четвергом — днем воспоминания Тайной Вечери и установления Спасителем Божественной Евхаристии.


На научно-практический семинар приглашаются все желающие!


Божественну літургію з нагоди річниці Свято-Філаретівської общини очолив архієпископ Августин у співслужінні священиків із Києва, Запоріжжя, Борислава, які володіють мовою жестів.


Комментарий главы Синодального отдела по делам молодежи УПЦ.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru