Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Митрополит Днепропетровский и Павлоградский Ириней благословил рекордсменов в Свято-Троицком соборе.


Утром 13 февраля владыка был экстренно госпитализирован — в настоящее время врачи проводят обследование и оценивают его состояние здоровья как тяжелое.


У чому має полягати піст для людини, яка живе в сучасному інформаційному суспільстві, — поділився думками Прес-секретар Предстоятеля прот. Георгій Коваленко.


«Покой, Господи, души усопших раб Твоих.., Ты же яко Человеколюбец Бог прости их и помилуй...»


Как готовились в УПЦ к визиту Святейшего Патриарха Кирилла, а также о реакции на предстоящий визит украинских неканонических структур, московскому изданию «Татьянин день» рассказывает пресс-секретарь Предстоятеля Украинской Православной Церкви.


Со времени реставрации могилы всемирно известного врача-хирурга каждый год совершается панихида за его душу и всех врачей.


На запрошення Інституту прав людини, протидії екстремізму і ксенофобії Глава Єрусалимської Православної Церкви  візьме участь у другій Міжнародній міжрелігійній конференції.


З букетами квітів і вірою йдуть тисячі вірян до чудотворного образу Цариці Небесної.


Хор Сретенского мужского монастыря прибывает в Полтаву в рамках ІІ международного фестиваля церковного колокольного звона «Диканьские перезвоны».


В Лядовском монастыре находится список Ватопедской иконы Божией Матери «Отрада и Утешение», подаренный игуменом Ефремом.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru