Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Прошлым летом в храме во имя преподобного Моисея Мурина состоялось первое крещение, а уже сегодня заключенные в стенах изолятора причащаются Святых Христовых Тайн.


Під час служби співав хор храму «Призри на смирення», а прислуговував один із засуджених, який є прикладом щирого покаяння і великого благоговіння до богослужіння засудженої братії.


Храм во имя преподобного Моисея Мурина, раскаявшегося преступника, еще не освящен, но молитва здесь возносится уже давно.


У рамках Державної програми навчання засуджених забезпечують робітничим спеціальностям, щоб після звільнення вони могли своїми руками заробити собі на прожиття.


На подвір’ї пенітенціарної установи перед храмом на честь ікони Божої Матері «Несподівана Радість» з унікальним іконостасом, вирізьбленим засудженими, було звершено молебень.


Божественную литургию совершил епископ Горловский и Славянский Митрофан в сослужении духовенства епархии. После торжеств состоялась презентация книги «Храм за колючей проволокой» (+классные фото).


З нагоди престольного свята молитовної кімнати Митрополит Ніфонт вперше відвідав в’язницю і отримав від ув’язнених ікону, зроблену їхніми руками.


Закладка святых мощей в фундамент нового каменного храма совершили митрополит Апостол и архиепископ Ефрем в рамках визита мощей великомученицы Анастасии Узорешительницы.


Духовну зустріч-бесіду під назвою «Відродження душі» цими днями із молодими людьми провів настоятель храму отець Олег Мельничук.


Засуджений Олександр та його наречена Тетяна познайомились за оголошенням, незабаром вирішили побратись.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru