Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Засуджений Олександр та його наречена Тетяна познайомились за оголошенням, незабаром вирішили побратись.


У заключенных, а их в настоящий момент 864 человека, у каждого своя биография, своя история преступления, но общим остаётся желание исправиться и стать полноправными членами общества


Після богослужіння архієпископ Августин зі священиками поспілкувались із довічнозасудженими, які були відверто здивовані відвідинами та різдвяними подарунками.


Участники форума привезут честную главу святой великомученицы Анастасии Узорешительницы, которая будет пребывать в Украине,  в мужскую исправительную колонию строгого режима № 85 в г. Буча.У приміщенні, виділеному керівництвом установи для богослужінь, засуджені самостійно роблять ремонт, прикрашають власноруч написаними іконами та зробленими підсвічниками.


Чесну главу св. вмч. Анастасії Узорішительниці доставили для поклоніння в колонію суворого режиму м. Буча в рамках Першої міжнародної конференції тюремного духовенства. 


До архієпископа Августина звернулись засуджені ЛВК-30 з проханням допомогти в організації будівництва православної церкви на честь Почаївської ікони Божої Матері.


Новий договір допоможе священнослужителям, які несуть пастирське служіння в місцях позбавлення волі, плідно працювати заради духовної користі.


Паски, крашанки, солодощі, різні продукти та предмети повсякденного вжитку передав голова пенітенціарного єпархіального відділу протоієрей Зіновій Ромах.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru