Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Основная цель экспозиции ― показать Крест как символ веры, как символ победы Христа над смертью.


На открытии фестиваля в зале негде яблоку было упасть: люди стояли в лоджиях, на балконах и даже в проходах.


Это лента «Искатели души народа. История одной иконы» режиссера телевизионной редакции пресс-службы Донецкой епархии Мирослава Бабукова. (+видео)


Праздничная программа «Красок осени» была максимально приближена к историческому контексту бала – как явления в культуре ушедшей эпохи, а все участники накануне прошли комплексную подготовку.


Історико-культурний осередок також включатиме пантеон з читальною залою та гостьовими кімнатами для археологів, розбірну сцена для фестивалів та сувенірну лавку.


В Радомисльском замке освятили помещения первой в Украине бумажной фабрики – восстановленного уникального производства с технологиями ХVII века.


Картина «Понять человека» получила специальный приз жюри кинофестиваля.


Учасником конкурсу може стати будь-яка дитина віком від 6 до 16 років. Роботи приймаються до 1 жовтня. Нагородження переможців – у галереї «Соборна» 14 жовтня.


Побачити вишиті сорочки, ікони, картини, рушники з різних куточків України можна протягом місяця – з 11 червня до 11 липня.


Експозиція приурочена до 75-ліття Блаженнішого Митрополита Володимира і розпочала роботу в рамках Міжнародної конференції з питань паломництва, що зібрала в Києві духовенство і вірян із різних країн світу.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru