Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Об этом, о Боге в его жизни и об отношении к войне рассказал рок-музыкант журналистам перед своим концертом.


Понад 150 раритетів Х-ХХ століть ― ікони, фрески, літургійне шитво, вироби з металу, археологічні знахідки ― презентовано у Києво-Печерській Лаврі.


Виставка, на якій представлено 75 експонатів з усіх куточків України, проходить у галереї «Соборна».


Громадські організації Рівненщини виступили з проханням не допустити на святкування духовенство УПЦ МП, хоча саме УПЦ є ініціатором популяризації цього Євангелія.


Концертное исполнение «Чернобыльской литургии» архиепископа Ионафана (Елецких) состоится к 25-летию трагедии в Национальной опере.


Экспозиция работ киевского фотожурналиста Павла Багмута приурочена к первой годовщине создания винницкого Клуба православного туризма «Одигитрия».


Під час усієї вистави лунав сміх і оплески за майстерність гри студентів своїх сценічних образів.


Выставка посвящена подвигу христиан, пострадавших в 1922 г. во время изъятия церковных ценностей и в 1937 г. в период Большого террора.


Эксклюзивный концерт по просьбам зрителей представят международный фестиваль авторской песни «Благодатное НЕБО» и Студия DелоБЛАГО. Начало в 19.00.


В программе также будут показаны слайды о недавних важных событиях в жизни клуба, встречах в Галерее «Соборная» и международных фестивалях «Благодатное НЕБО» и «Одигитрия» 2010 года.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru