Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Як і чому з’явилась ідея перевидати святиню, чому вона називається Предтечею Пересопниці, та як Волинській єпархії вдалося дати їй друге життя — розказали автори проекту.


В праздник Торжества Православия, в Галерее «Соборной» прозвучали произведения авторов-исполнителей духовной песни.


Хор уже выступил в Харькове, Изюме, Полтаве. 5 марта прибывает в Киев, где даст концерт в консерватории им.Чайковского. А затем посетит Винницу и Почаев.


До унікальної ікони Богородиці приклались Олександр Попов, а також виставку відвідали представники мерій 14 столиць-побратимів Києва.


Побачити роботи можна буде у галереї «Соборна» до 3 березня. Вхід - вільний.


14 листопада у виконанні лауреатів православного фестивалю авторської пісні «Благодатне НЕБО» прозвучать пісні на вірші Блаженнішого Митрополита Володимира.


В программе также будут показаны слайды о недавних важных событиях в жизни клуба, встречах в Галерее «Соборная» и международных фестивалях «Благодатное НЕБО» и «Одигитрия» 2010 года.


Козацьке товариство «Нова Січ» та хор «Гомін» показали
глядачам Галаганівський вертеп – дійство, яке тривалий час було на
Україні заборонене.


Від Української Православної Церкви у брифінгу взяв участь протоієрей Володимир Савельєв, Голова видавничого відділу УПЦ.
 


В рамках «Международной Киноассамблея на Днепре-2011», которая откроется сегодня  по благословению митрополита Днепропетровского и Павлоградского Иринея, зрители смогут увидеть не только лучшие документальные фильмы, но и пообщаться с известными режиссерами и кинооператорами из Украины, России и Беларуси, а также поучаствовать в мастер-классе.

 
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru