Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Вона розповідає про формування фонду сакрального мистецтва музею за 83 роки.


До видання увійшли найголовніші доповіді Предстоятеля, виголошені протягом 2009 – 2011 років, які тематично стосуються історії Української Православної Церкви.


Декілька його примірників було передано до бібліотеки Національного історико-культурного Києво-Печерського заповідника.


Монографію, в якій знайдете маловідомі факти про св.Володимира, видали Київська духовна академія та Національний Києво-Печерський заповідник.


Лучшее детское православное издание лично поздравила ответственный редактор «Православия в Украине» Юлия Коминко и вручила свидетельство о  внесении журнала в перечень СМИ, рекомендованных  УПЦ.


Видання складається із двох частин: перша присвячена віровченню та богословським питанням, друга – це аналітичні коментарі і статті владики.


Священна книга буде презентована учасникам Ювілейного Собору УПЦ.


«Неопалима купина (Святі Чернігово-Сіверського краю)» – таку робочу назву має проект, робота над створенням якого розпочалася в обласному центрі.


В Україні житіє святої Марії було одним з улюблених домашніх читань. Тому книга розрахована і для читання у храмі, і для особистого прочитання кожному, хто надихається покаянним прикладом святих.


Видання знайомить читачів з діючими монастирями УПЦ та найближчими до них святинями в усіх регіонах України.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru