Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Уникальные книги, красочные журналы, сборники мультфильмов, циклы телепередач и многое другое Вы можете приобрести в этом интернет-магазине.


У дискусії візьме участь протоієрей Георгій Коваленко, голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу Української Православної Церкви.


Восьмой год подряд по благословению Митрополита Киевского и всея Украины Владимира он проходит в дни праздника Покрова Пресвятой Богородицы. 7 октября в столичном Доме кино состоялось торжественное открытие этого престижного кинофорума.


Відеоблог транслюватиметься щонеділі з повтором у вівторок та суботу.Також усі випуски традиційно доступні на каналі «Православія в Україні» на YouTube.


Ресурс создается по благословению Святейшего Патриарха Московского и всея Руси Кирилла с целью регулярного информирования православных верующих Украины, а также представителей украинских СМИ о текущих событиях, происходящих на пространстве единой Поместной Церкви.


20-хвилинна інформаційна церковна програма, яку готує наш колектив, виходить щоп’ятниці о 21:15 на Українському радіо.


У Києві відбудуться круглий стіл «Кирило-Мефодіївська традиція та початок християнства на Русі за часів князя Аскольда», а також Міжнародна наукова конференція «Пересопницьке Євангеліє та рукописна традиція в історії та сьогоденні слов'янських культур».


Цикл лекций организовал Паломнический центр при Отделе внешних церковных
связей Украинской Православной Церкви.
 


З 8 по 10 травня дивіться музичні замальовки на тему пісень Великої Вітчизняної війни.


Работы принимаются до 1 апреля.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru