Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

У рамках пасхального фестивалю з 10 по 17 квітня на території Києво-Печерської Лаври відбуватимуться мистецькі майстер-класи з флористики, писанкарства, вітражного розпису та етнічного танцю.


Нагадаємо, що на державному рівні 2011-ий оголошено роком Української Першокниги.


Присвячений Міжнародному дню музеїв, проходитиме з 16 по 18 травня на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.


6 і 7 січня прем’єрні покази відбудуться на Першому Національному. Читачі «Православія в Україні» мають можливість переглянути святковий фільм уже зараз.


Виставка приурочена до 20-річчя Харківського Собору і Предстоятельського служіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира.


В частности с научными докладами на форуме выступают делегаты Киевских духовных школ.


Рождественский праздники дарят неземную радость, отогревают озябшее сердце. Но вместе с тем Рождество требовательно ставит перед нами вопросы, ждущие ответа…


5 лютого відбулась зустріч Митрополита Ніфонта та Патріарха Кирила. Було отримано благословення Предстоятеля РПЦ на презентацію в Москві Луцького Євангелія. 


Мощи святого не только нетленны, но и сохраняют тепло живого тела: их постоянная температура – 36,6 градуса.


Перед початком засідання Священного Синоду Блаженніший Митрополит Володимир передав Вітальну адресу та Орден митрополиту Донецькому і Маріупольському Іларіону.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru