Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Разрешилась конфликтная ситуация с плагиатом: спорная статья не внесена в список научных публикаций и в газете «Православие Луганщины» была опубликована исключительно для просвещения.


Під час семінару відбулася презентація сайту „Богословська освіта і наука в Україні" для розміщення навчально-методичних і науково-дослідних матеріалів з проблем морально-духовного напрямку.


5-6 квітня на базі Українського коледжу ім. В. О. Сухомлинського пройшла наукова конференція.


Про підготовку викладачів із релігієзнавчих та духовних дисциплін, про недільні школи та викладання в школах курсу «Біблійна історія та християнська етика» - це та інше обговорюють учасники наукового форуму.


Зокрема, розпочато реалізацію благодійних програм «Підручники з предметів духовно-морального спрямування» та «Вчитель християнської етики».


Праця д-ра Ігоря Скочиляса відкриває трилогію з історії краю.


Форма й програма навчання дають змогу отримати православну освіту широкому колу слухачів. Курсантам видається свідоцтво про закінчення богословських курсів церковного зразка.


Участь у роботі семінару взяли близько 100 учасників із 20 областей України.


В ході зустрічі сторони обговорипли питання співпраці між УУБА-КаУ та Пряшівським університетом, зокрема, його православним богословським (теологічним) факультетом.


17 февраля архиепископ Запорожский и Мелитопольский Лука встретился с ректорами высших учебных заведений города и области.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru