Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Із такою назвою у Києво-Печерській Лаврі відбувся круглий стіл, присвячений 50-ій річниці з дня кончини архієпископа Луки.


Почетными гостями стали представители Православной Церкви Финляндии, Чехии и Словацкии, РПЦ Заграницей, Германии.


Відтепер прочитати та побачити відео духовно-просвітницьких бесід єпископа Переяслав-Хмельницького Олександра (Драбинка) «Про Віру, Надію і Любов» можна на сайті Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового.


Поделиться опытом служения для людей с проблемами слуха приехали гости из Киева – протоиерей Григорий Крыжановский и сурдопереводчик Александра Гавриш.


Приложиться к чудотворным образам можно будет до 21 сентября.Відтепер усі фільми, створені Студією документального кіно при СІПВ УПЦ, доступні на YouTube та у каталозі.


Спеціальний чин поминання благословив звершувати в усіх храмах Руської Православної Церкви Святійший Патріарх Кирил.


Концертное исполнение «Чернобыльской литургии» архиепископа Ионафана (Елецких) состоится к 25-летию трагедии в Национальной опере.


Відомий священнослужитель ось вже 17 років як настоятель Свято-Іллінського храму і 18 років – секретар Київської Митрополії.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru