Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Граждан многих стран на территориях, ушедшего в историю СССР, объединяет не только радость общих великих побед, но и одна большая беда ― чернобыльская.


В этом году в конференции, посвященной проблемам демократии и христианства в современном мире, приняли участие 30 стран.


Блаженніший Митрополит Володимир направив відповідне звернення до Європейського Суду з прав людини, в якому зокрема висловив сподівання на розуміння позиції країн членів Ради Європи, адже за дві тисячі років існування християнства в Європі воно стало невід’ємною частиною суспільного, культурного та особисого життя.


В частности семинар Издательского Совета РПЦ был посвящен преобразованию православных библиотек в духовно-просветительские центры.


Поїздка відбулась на запрошення Папської Ради з питань сприяння християнській єдності.


Після церемонії нагородження відбувся концерт духовної та української народної пісні за участю академічного хору та вокального ансамблю «Благовіст».


Исполнить симфонически-оркестровую поминальную Литургию владыке предложил ректор Фрибургского университета.


Науково-психологічне супроводження Тячівського соціального центру «Парасолька» забезпечує кафедра психології та педагогіки академії й університету.


Факсимільне видання Пересопниці передав Патріарху Феофілу ІІІ Віктор Янукович, перебуваючи із дводенним офіційним візитом в Ізраїлі.


Предстоятель Єрусалимської Православної Церкви прибуде в Київ у понеділок, 28 березня, візьме участь у Міжнародній міжконфесійній конференції, побуває в Києво-Печерській Лаврі та зустрінеться з Блаженнішим Митрополитом Володимиром.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru