Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

По словам Предстоятеля УПЦ, главной болью и общей задачей продолжает оставаться восстановление единства украинского Православия.


У день обрання владика відзначав 27 років архієрейської хіротонії, котру звершив нині спочилий колишній Предстоятель – митрополит Костянтин.


Більше 300 представників християнських Церков і громад взяли участь у Дні роздумів і діалогу про мир і справедливість в усьому світі, який проходив під девізом «Паломники істини, паломники миру».


Зокрема п’ятдесят українців, які живуть поблизу епіцентру лиха, прийшли на молебень, відслужений протоієреєм Захарієм Керстюком на припинення стихії.


В Венеции прошел семинар «Интерпретация Библии в Церкви». Организатором выступил университет Ка`Фоскари.


Также состоялась конференция, посвященная разбору отдельных аспектов учения апостола Павла относительно учительства и отцовства.


Блаженніший Митрополит Володимир направив відповідне звернення до Європейського Суду з прав людини, в якому зокрема висловив сподівання на розуміння позиції країн членів Ради Європи, адже за дві тисячі років існування християнства в Європі воно стало невід’ємною частиною суспільного, культурного та особисого життя.


Сопровождая Курско-Коренную икону Божьей Матери «Знамение», владыка посетит Сумы и Курск.


В ходе визита обсуждался проект по сбору сведений о выходцах из Румынской Церкви, окончивших Киевскую духовную академию в XIX – начале ХХ века.


Веб-семинары по социальному служению будут проводить специалисты Синодального отдела по благотворительности. Зарегистрироваться можно уже сейчас.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru