Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

В Венеции прошел семинар «Интерпретация Библии в Церкви». Организатором выступил университет Ка`Фоскари.Під час зустрічі Блаженніший Митрополит Празьких і Чеських земель Христофор передав вітання та побажання найшвидшого одужання Блаженнішому Митрополиту Володимиру.


У рамках візиту відбулася зустріч гостя з ректором та студентами Академії.


Песнопения хора под управлением игумена Романа (Подлубняка) зазвучали в базилике Эней, где находится частица мощей священномученика Иринея, епископа Лионского.


На заседании Ученого совета были подведены итоги вступительных экзаменов в Киевскую духовную академию и семинарию.


Це представники численних єпархій Української Православної Церкви, Російської Православної Церкви, Білоруської Православної Церкви та Будапештської єпархії Московського Патріархату.


За трехгодичный срок обучения здесь готовят кандидатов в церковно- и священнослужители, а также сотрудников епархиальных и приходских церковных структур.В первый день пленарного заседания участникам представили электронную версию «Трудов КДА» за 1860-1879 гг.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru