Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

У заході взяли участь близько 420
навчальних закладів, державні органи управління освіти, післядипломні установи,
науково-методичні центри.


Разом із Предстоятелем піднести свої молитви до Пречистої Діви на площі перед храмом зібралися студенти та викладачі Київських духовних шкіл.


Награждение лауреатов возглавил митрополит Санкт-Петербургский и Ладожский Владимир.


В Санкт-Петербургской православной духовной академии состоялся методический семинар, организованный Учебным комитетом РПЦ.


Заседание воглавил ректор КДАиС архиепископ Бориспольский Антоний.


Після церемонії нагородження відбувся концерт духовної та української народної пісні за участю академічного хору та вокального ансамблю «Благовіст».


Це стало можливим у зв’язку з прийняттям Міністерством освіти і науки України рішення про визнання Богослов'я галуззю науки.


После экскурсии председатель Папского совета по содействию христианскому единству ответил на интересующие семинаристов вопросы.


Лауреат Темплтоновской премии Чарльзь Тейлор выступит с публичной лекцией в Могилянке, а 20 июня проведет семинар в Киевской духовной академии. 


Обсуждались перспективы перехода учебных заведений РПЦ на Болонскую систему, а также принципы функционирования богословских факультетов и кафедр богословия при светских вузах. 
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru