Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Досі не вирішено питання щодо права Церкви засновувати навчальні заклади та стосовно механізму державного ліцензування і акредитації цих закладів.


Богословський форум присвячено 245-річчю з дня народження і 175-річчю з дня смерті видатного ієрарха і церковного вченого митрополита Київського і Галицького Євгенія (Болховітінова).


Вперше за часів існування Симпозіуму на ньому була представлена Українська Православна Церква.


Посетители могут познакомиться с издательской продукцией академии и семинарии, пообщаться с преподавателями и студентами КДАиС.


Серед випускників-богословів не тільки клірики та миряни Української Православної Церкви, але й представники інших Православних Церков світу.


Вступительная кампания пройдет с 31-го июля по 4 августа.


У навчальному закладі розпочалися вступні іспити на 2011-2012 навчальний рік.


 

З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира Почаївська духовна семінарія переходить на новий процес навчання по богословському і пастирському напрямкам.


Цією книгою розпочато серію видань, присвячених 400-річчю Київських духовних шкіл, яке відзначатиметься у 2015 році.


354 випусників здобули вищу освіту та дипломи за освітньо-кваліфікаційними рівнями: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст і магістр.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru