Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Патріарх звершив Божественну літургію на Гробі Господньому, за якою окремо підніс молитви про здоров’я Предстоятеля УПЦ.


«Долгих лет и творческих успехов, высокого профессионализма и совершенствования, пусть статьи и очерки изданий всегда наполняют сердца людей теплом и вселяли в их души веру, надежду и любовь».


Чудотворний образ Пресвятої Богородиці перебуває в Свято-Троїцькому ставропігійному монастирі з 1620 року і є найбільшою місцевошанованою святинею.


Із 4 по 7 липня на офіційному сайті УПЦ триває веб-конференція, присвячена Ювілейному Собору.


Рішення про призначення архієпископа Августина (Маркевича) і єпископа Єфрема (Ярінка) на нові кафедри було схвалено на останньому засіданні Священного Синоду УПЦ.


Мероприятие является новым творческим проектом Днепропетровской епархии УПЦ. Цикл концертов, запланированный в рамках этого фестиваля, будет направлен на популяризацию классической музыки и расширение программы христианского воспитания.


Монумент Небесного покровителя полуострова украсил территорию Военно-медицинского клинического центра.


Серед мальовничих смерек і полонин галицької землі запалав іще один світильник Православія.


В течение 3 дней святыня пребывала в Днепропетровске, где ей поклонились тысячи верующих во главе с руководством города и области, а сейчас чудотворный образ пребывает в Криворожской епархии. 17 апреля образ отбудет в Новую Каховку.


С детства, прикованная к инвалидной коляске, она посвятила себя молитвам и приняла монашество.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru