Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Презентація книг, вручення журналістської премії, архівна фотовиставка, міжнародна конференція та святкова Божественна літургія – ці та інші заходи підготувала Мукачівська єпархія до 100-річчя від дня народження архімандрита Василія (Проніна).


Отпевание владыки состоится 20 февраля в кафедральном соборе Кременчуга. Временно управляющим Кременчугской кафедрой назначен архиепископ Полтавский и Новомиргородский Филипп.


В этом году исполнилось 14 лет со дня трагической кончины настоятеля храма Воскресения Христова в поселке Форос.


Такое решение было принято на последнем заседании Священного Синода Русской Православной Церкви в Киево-Печерской Лавре.


Праздничное Богослужение возглавил митрополит Почаевский Владимир. В тот же день вечером в областной государственной филармонии состоялась торжественная академия и концерт.


Ранее в храме располагался Музей природы, для которого будет построено отдельное здание.


Рішенням міськради безкоштовно передано також прилеглі елементи благоустрою — єпархіальне управління, Свято-Георгіївська каплиця, меморіальний комплекс, церковний парк.


На Днепропетровщине особо чтят этого исповедника — в честь него воздвигнут храм.


На подворье, принадлежащем Русской Православной Церкви, несут послушание чтения Неусыпаемой Псалтири украинки - из сестричества о.Романа Барановского.


Привітати Блаженнішого Митрополита Володимира приїдуть Святіший Патріарх Кирил та представники 13 із 15 Помісних Православних Церков світу – про це сьогодні на брифінгу в Києво-Печерській Лаврі повідомив прес-секретар Предстоятеля. 
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru