Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

В мае прошлого года были обретены мощи святого, а в сентябре, согласно решению Священного Синода, старец Илия был канонизирован в лике святых.Представил молитвенному собранию владыку Никодима архиепископ Переяслав-Хмельницкий и Вишневский Александр.


Вкусивши по грудочці смачних зерен, прихожани поспішали поділитися освяченим коливом із немічними і тими, хто не зміг бути у храмі.Із закладки церкви розпочалося будівництво найбільш високогірного монастиря України ― на висоті понад 800 метрів над рівнем моря постане Свято-Онуфріївська обитель.


Рождество ― Крещение ― Сретение: эти праздники показывают путь Христа к человеку. Приближаясь всё ближе к Великому посту, мы начинаем путь к Богу, а пока созерцаем Его путь…


200 років після побудови це був єдиний у місті храм.


Почти тысячу лет назад найти святые мощи было поручено преподобному Нестору летописцу, который впоследствии описал их обретение.

Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru