Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Два Предстоятеля ― Русской и Украинской Православных Церквей ― совершили чин Великого освящения самого большого храма юга Украины.Святая Церковь, чествуя каждого из числа учеников Господа в разное время года, с давних времен установила общее празднование им на следующий день после памяти славных и первоверховных апостолов Петра и Павла.


На Богоявлення, 19 січня, у хрещеньські купелі трьох столичних храмів, що знаходяться поблизу «Київського Іордану», зможуть зануритися всі бажаючі.


Зокрема, в рамках святкування на площі перед кафедральним собором було освячено пам'ятник св. Онуфрію і Порфірію, першим єпископам Криворізьким.


У свій день Ангела владика приймав численні вітання від духовенства, вірних Львівської єпархії, а також від представників Збройних сил, інших силових структур, різних відомств та громадських організацій.


Сегодня ночью, в 03:30, после непродолжительной болезни остановилось сердце старейшего Патриарха среди Глав Поместных Церквей – 98-летнего Предстоятеля Болгарской Православной Церкви.


За девять дней своего пребывания, с 20 по 28 июля, Предстоятель Русской Православной Церкви посетит Одессу, Днепропетровск и Киев.


Обращаясь с молитвами к угoднику Бoжьему, Мария Ивановна дала обет, ecли будeт cын, нaзвать eгo Никoлaeм. 


Церковь стала не только украшением ж/д вокзала города, она посвящена всем путникам, Небесным покровителем которых является святой Николай Чудотворец.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru