Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

«Бажаю, щоби Господь обновив наші сили і зміцнив у нашому подвизі християнина, у вірі, надії й любові», — проповідь Предстоятеля за Літургією напередодні Прощеної неділі (+ВІДЕО)


Минуло майже півстоліття, коли Дрогобич мав свого єпископа.


Протягом дня читачі інтернет-порталу «Православіє в Україні» мали можливість ознайомитися з тезисними підсумками основних рішень, які були прийняті священноначалієм.


Чудотворний образ Пресвятої Богородиці перебуває в Свято-Троїцькому ставропігійному монастирі з 1620 року і є найбільшою місцевошанованою святинею.


Наконец-то, природа проснулась после долгой зимы. Но сейчас опять словно на миг замирает, чтобы вместе с Пречистой Девой услышать слова Благой вести: «Радуйся, Благодатная! Господь с Тобою» (Лк 1:28). Весь православный мир прославляет сегодня Матерь Божью...


Це храм недільної школи Іонинського монастиря, яка, до речі, є однією з найпотужніших у Києві.


Відповідно до рішення Собору, Митрополитом УПЦ в Канаді став архієпископ Юрій (Каліщук).


Предстоятель Руської Православної Церкви подякував духовенству Київської Митрополії за гостинний прийом та преподав архіпастирське благословення.


Освящение Андрее-Владимирского нижнего храма и первая Литургия - уже завтра!


По информации «Православия в Украине», уже в ближайшие дни чудотворный образ, считавшийся утерянным, будет передан Церкви (+ВИДЕО).
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru