Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Тут монастирі нагадують величні старовинні фортеці, а в одному із них замість ігумені на престолі... сама Богородиця. Тут ніколи не ступала жіноча нога, бо це древня чернеча республіка, свята гора Афон, котра відкрила свої духовні багатства і для групи волинських паломників.


25 февраля Православная Церковь чтит память иконы Божией Матери Иверской.


На початку літа 2007 року на проханні про відкриття нової обителі правлячий архієрей поставив свою резолюцію: «Благословляю»…


Последний день Страстной седмицы. Для верующих это и скорбный, и радостный день: Спаситель мира еще лежит во гробе, еще не настало Светлое Воскресение, но уже все наполнено предпасхальной радостью…


Изысканное убранство зала, радость в сердцах приглашенных, атмосфера душевного восторга и ликования, а за окном – гроза в начале мая. И кто сказал, что в ХХІ веке нет места романтике?..


В последний день выставки состоялось награждение победителей, а также благотворительный аукцион, на котором было представлено всего 10 фотографий…, а собранные средства передали детям, находящимся на лечении в онко-гематологическом отделении.


Урочисті заходи яскраво засвідчили ― Церква і влада спільними зусиллями відроджують споконвічні православні традиції, близькі серцю кожного християнина. Масштабний захід обласного рівня до свята Жінок-мироносиць організувала цього року Чернігівська єпархія УПЦ.

 


«Чесно кажучи, коли владика на колінах умиває тобі ноги, починаєш відчувати себе Іудою. Сумління з неймовірною силою нагадує про всі твої гріхи. Виникає непереборне бажання змінитися тієї ж миті...»


«Чудеса починаються!» –  цими словами нашого гіда на Святій Землі і почалася поїздка на землю обітовану, землю невідому і водночас дуже знайому за Біблією. Дивом було це паломництво саме собою. Та якими постають реальні Єрусалим, Назарет, Віфлеєм, Галілейське озеро, де Іісус ходив «по морю, яко по суші»?


Після тривалого періоду панування атеїстичного режиму поступово відроджується церковне життя,а однією з форм проповіді завжди було церковне мистецтво — мистецтво архітектури, ікони, співу.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru