Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Молодих людей, які приїхали на Тернопілля з різних куточків України на навчання, єднає одне – Православіє. Кожен, маючи недоліки, погані звички, спілкуючись у молодіжному братстві, отримує можливість духовного зростання.


Студенти духовної семінарії розповіли дітям про чудеса, які творив святитель Миколай, і вручили подарунки та ікони.


Спільною молитвою парафіяни, паломники разом з архіпастирями і духовенством прославили небесних покровительок, а продовжилися святкування концертом.


Святиня знаходиться у кафедральному соборі міста в ім’я  Віри, Надії, Любові та їх матері Софії Сьогодні ковчег зі святинею буде доставлений до Львова.


Під час служби співав хор храму «Призри на смирення», а прислуговував один із засуджених, який є прикладом щирого покаяння і великого благоговіння до богослужіння засудженої братії.Зворушений таким благоговінням тернополян, митрополит Мілітійський Апостол наголосив на унікальності події, перебування святині в Україні ― вдруге за всю історію вона залишила стіни рідного монастиря поблизу Салонік.


Вшанування пам’яті преподобного Амфілохія Почаївського і зустріч нового календарного року в Лаврі стало вже традицією.


Саме таку думку висловили учасники брифінгу, присвяченого поверненню Почаївської Лаври та Кременецького Богоявленського монастиря УПЦ та інтригам у ЗМІ навколо цього.


Таке рішення ухвалив Тернопільський окружний адмінсуд.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru