Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Испросив друг у друга и у народа прощения, владыка Виссарион и сослужившие священнослужители благословили верующих на прохождение поприща Великого поста.


Вознесенський храм, якому понад 250 років,  завжди був і залишається осередком краси та духовності с. Барвинівки. (+банківські реквізити)


Икона была украдена в ночь с 30 на 31марта 1999 года. Но в 2004 году ее нашли в одном из киевских антикварных магазинов. Образ был выкуплен на средства благодетелей наместником Киевского Свято-Введенского монастыря.Оздоровлюються дітки за кошти, зібрані під час благодійних концертів, проведених у Різдвяний період у Житомирській єпархії.(+фоторепортаж)По словам настоятеля кафедрального собора, который возглавил заупокойное богослужение, эта трагедия еще раз заставляет задуматься о смысле земного бытия.


С детства, прикованная к инвалидной коляске, она посвятила себя молитвам и приняла монашество.


У планах - відкрити також молитовні кімнати для засуджених, які відбувають покарання в камерах максимального рівня безпеки, та для жінок, які утримуються в слідчому ізоляторі.


Відкриття виставки – 28 квітня. Зібрані кошти будуть передані дитячому будинку на Житомирщині.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru