Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Cвое мнение о ситуации с возвращением Церкви отобранного богоборческой властью имущества высказывает заведующий отделом «Киев подземный» Музея истории Киева, в непосредственном ведении которого находятся древние пещеры урочища «Церковщина» в г. Киеве Владислав ДЯТЛОВ.
Вперше хор храму Всіх святих землі Волинської співав у храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських.


До братії Почаївської Лаври на чолі з намісником останнім часом висувається чимало скарг і претензій — гострих і часом суперечливих. Тож ми вирішили запропонувати відповісти на більшість із них безпосередньо тому, кого вони стосуються.Подражая апостолам, первые пастыри Церкви установили в праздник Воскресения Христова полагать в храме хлеб как видимое выражение того, что пострадавший за нас Спаситель сделался для нас истинным Хлебом жизни.


Как лестница из сна Иа­ко­ва стала символом Бо­го­ма­те­ри? Какие еще ветхозаветные образы напоминают о Матери Господней?
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru