Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Молебен о здравии всех страждущих различными недугами с чтением Акафиста перед образом, который имеет особую благодать исцеления больных онкологическими заболеваниями, совершит митрополит Симферопольский и Крымский Лазарь.


З 20-річчям Предстоятельського служіння та Днем Тезоіменитства його привітали делегації 12 Помісних Православних Церков.


Участь у заході беруть науковці з України, Білорусі і Росії, а також священнослужителі єпархії, волинські студенти та школярі.(+відео)


Подписку на журнал можно оформить в любом отделении связи.


Открытие 26 июля в 10:00 в Дипломатической академии МИД. Среди участников – ученые, политики, священники Украины, России, Беларуси и Польши.


Учащиеся необычной Парижской семинарии не только поклонились мощам преподобных, но и пообщались с Блаженнейшим Митрополитом Владимиром и главами Синодальных отделов УПЦ.


На 600 сторінках видання розмістилися найцікавіші події церковного життя минулого року.


Клітини печінки починають відмирати, необхідна термінова пересадка.


15 мая 1993 г., в день памяти небесного покровителя обители – святителя Афанасия Лубенского чудотворца – здесь была совершена первая Литургия.


Вашій увазі пропонуємо програму заходу.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru