Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Заключенные могли бы трудиться и хотя бы таким образом материально поддерживать свои семьи.


Дивіться на Першому Національному 18 червня о 12.55.


Як князь Аскольд і княгиня Ольга вплинули на віру Володимира, що стояло за пошуками на шляху до християнства: банальний політичний розрахунок чи інше, як язичник і політик-вбивця перетворився на Хрестителя Русі – в бесіді з істориком Владиславом ДЯТЛОВИМ.


«Об’єкти такого рівня, що значаться у списку ЮНЕСКО, обов’язково мають належати державі, в якої більше можливостей для їх фінансування», — директор заповідника Марина Громова.


На празднование храмового юбилея в день памяти Святого Благоверного князя Александра Невского собрались 37 священников и более 1500 православных.


Архитекторский проект Владимира Филиппова выполнен в греческом стиле; храмовый комплекс будет включать в себя храм высотой 12 метров, три мастерские, совмещенные с кельями и кельей для священника.За словами архієпископа Олександра, за Предстоятелем організований наскільки можливо ретельний і кваліфікований догляд, ведеться постійне медичне спостереження. Але головним для Архіпастиря є молитовна підтримка вірних Української Православної Церкви.В престольный праздник одноименного храма состоялось освящение приюта для 30 детей, лишенных родительской опеки.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru