Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Завдяки статусу самокерованої Церкви з правами широкої автономії Українська Церква зуміла істотно утвердити своє положення в Українській Державі.


Приложиться к святыне можно в Спасо-Преображенском кафедральном соборе до 1
февраля.Люди виходили зі своїх кімнат та підспівували колядникам. Вдячні погляди та дитячі посмішки на старечих обличчях були для нас найкращою нагородою!Метою заходу, який цього року відбувся вже вп’яте, є відродження та популяризація кращих зразків класичної, духовної та патріотичної пісні, примноження культурних традицій християнства.


Зокрема в липні цього року Міносвіти затвердило та рекомендувало для використання у 1-4 та 7-11 класах шкіл програму предмету «Християнська етика»; у 5-6 класах викладання факультативне.


...Мальчик тяжело вздохнул: «Знаете, как отец говорит всем родственникам: "В моей семье все должны быть верующими!" Вот мы с сестрой и терпим».


Храм в Ужгороді – це дань святому Іоанну, котрого знає весь світ як великого чудотворця, за його опіку над Закарпаттям.


За словами очевидців, похідний храм із наметового містечка біля храму Святої Великомучениці Катерини було облито бензином. Порушено кримінальну справу.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru