Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Второй год подряд тысячи людей пришли помочь больным детям: кто, переводя средства на банковский счет, а кто сдачей крови.


Некий оргкомитет «Всеукраинского собрания православной общественности Украины» провел «альтернативный» Собор, а в сам день Юбилейного Собора УПЦ, 8 июля, призывает всех на молитвенное стояние в Киево-Печерской Лавру.


Первую Литургию в сане архиерея епископ Филарет совершил вместе со своим предшественником по кафедре епископом Кировоградским и Новомиргородским Иоасафом в Свято-Покровском кафедральном соборе.Засуджені власноруч відремонтували класні кімнати школи та майстерні профтехучилища, а викладачі підготували наочні матеріали та навчальне обладнання.


Відреставрована будівля стала окрасою Гостинного двору Києво-Печерської Лаври.


От Украинской Православной Церкви в форуме принял участие глава Отдела благотворительности Киевской епархии протодиакон Иоанн Диденко.
Через 10 років після заснування першої в регіоні Хрестовоздвиженської парафії РПЦ, її постійним настоятелем став український священик. Успіння Пресвятої Богородиці «строката» община святкувала двічі ― за старим і новим стилем…
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru