Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

15 років поспіль сюди приїздять на відпочинок діти-сироти, діти із малозабезпечених сімей та з Чорнобильської зони.


Вихованці Кримненської недільної школи декілька днів несли послух у Милецькому чоловічому монастирі, що на Волині. Читайте лист хлопчака, який він написав після повернення додому.


У день святкування владиці співслужило майже 300 священнослужителів, а до кафедрального собору було привезено чудотворні ікони з усієї єпархії. (ФОТОРЕПОРТАЖ)


До його учасників, які вже подолали відстань понад 230 км., приєдналися ковельчани та жителі Володимир-Волинського.


Його учасники обговорили питання ролі церковнослов’янської мови у сучасному світі, домовилися створити «добру рекламу» у трьох країнах одночасно і не тільки.


Владика свого часу був насельником цієї обителі і чудово знає, що кінець червня – гаряча пора у господарстві.


Молитва, праця, веселі розваги, спортивні ігри, конкурси, захоплюючі екскурсії, збирання корисних рослин та ін. приготували організатори табору для чудового проведення літа.


Про катання на польскиму кулігові, національних частуваннях, запусках небесних лампйонів. Про спільні пошуки і знахідки, про спілкування без "труднощів перекладу".


14-17 лютого в Супрасльскій Лаврі молодь з Греції ділилась рецептами національної кухні, росіяни — історичними довідками, хлопці і дівчата у вишиванках — піснями. Зустріч проходила під акомпонимент "польского" баяну.


Захід, організований Низкиницькою «молодіжкою», має на меті зібрати кошти, аби зробити подарунки нужденним та знедоленим.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru