Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Тисячі вінничан вийшли з міста, і протягом дня до них приєднувалися віряни на чолі зі священиками тих сіл, через які пролягав маршрут. 


Третій рік поспіль в акції беруть участь священнослужителі, парафіяни вінницьких храмів та волонтери православної молодіжки.


Завітав молодіжно-дитячий хор Преображенського собору.


У майстер-класі з розпису писанки взяли участь 400 студентів та школярів.


Більше 15 пар під професійним керівництвом місяцями оволодівали танцями з вигадливими назвами Чакарера, Кінський бранль, Па-де-грас.


Та, зокрема, доручив владі вжити заходів щодо збереження та реставрації пам'ятки археології національного значення - Усікновенського скельного чоловічого монастиря в селі Лядова.


Глядачі насолоджувались колядками Польщі, Іспанії, Греції, Франції, Німеччини, Італії, Англії, Венесуели, Перу, Кенії, Філіпін, США та Чехії.


Різдвяні колядки пролунали вже у 15 містах.


Священнослужители возносили молитвы Господу с благодарностью за прошедший год и просили благословения на год новый.(+видео)


Для 150 українських військових підполковник отець Віктор стане не лише офіцером, але і духовним наставником, котрий допомагатиме їм в непростих умовах миротворчої служби.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru