Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Вітаємо отця Валентина Марчука і матінку Олену з поповненням!


Выпуск, посвященный молодежи, выйдет в это воскресенье, 30 июня, в 16.00 на Першому Ukraine.


Про перебіг подій сьомого Фестивалю ЗМІ повідомлялося на сайтах «Православіє в Україні» та ФестЗМІ. Хочеться тільки підвести риску під уже сказаним та згадати найцікавіші думки, що прозвучали на форумі.


Вперше за історію форуму ФестЗМІ, на якому зібралися близько 100 медійників з України, Росії та Польщі, відкривали Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільскій Антоній, єпископ Львівський і Галицький Філарет та єпископ Обухівський Іона.


З 27 до 31 травня представники Синодального та єпархіальних інформаційно-просвітницьких відділів УПЦ, головні редактори церковних видань, православні журналісти і, зокрема, редакція інтернет-порталу «Православіє в Україні» вирушають до Львова на VII ФестЗМІ православних.

о 14:00 - урочисте відкриття!


«Многая літа» сьогодні співали за Літургією не лише фундаторам та співробітникам «ПвУ», а й усім користувачам інтернет-мережі.


Автор и ведущий – наш постоянный ведущий одноименной рубрики игумен Алипий (Светличный).


Відеоблог транслюватиметься щонеділі з повтором у вівторок та суботу.Також усі випуски традиційно доступні на каналі «Православія в Україні» на YouTube.


VI ФестЗМІ православних цієї осені відбудеться не в звичайному форматі, а у форматі Фестивалю телевізійних проектів Української Православної Церкви.


Поздравляем сотрудницу «Православия в Украине» Ирину Яковчук и ее мужа протодиакона Василия с рождением и крещением сына!
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru