Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

По словам Патриарха, празднование в Киеве 1025-летия Крещения Руси в этом году будет иметь особенное значение и приобретет массовый характер.


Виступ Предстоятеля Української Православної Церкви на Міжнародній науково-практичній конференції, що відбулася 28 травня в Українському домі.


Пасхальне послання Блаженнішого Митрополита Володимира.


Доклад на Международной научной конференции «Ислам в Европе: вчера, сегодня, завтра».


Конференция Института прав человека и предотвращения экстремизма и ксенофобии, Украина 28-29 марта 2011.


Доповідь голови Богословсько-канонічної комісії при Священному Синоді УПЦ архієпископа Львівського і Галицького Августина.


До уваги читачів запропоновано стенограму (зроблену з магнітофонного запису) лекції відомого церковного діяча Івана Огієнка (митрополита Іларіона), яку він виголосив перед студентами в еміграції в 1957 році.


З перших років свого предстоятельського служіння Владика чітко визначив свою позицію про необхідність ліцензування та державної акредитації для духовних навчальних закладів УПЦ.


Известный украинский богослов и ученый — о взаимоотношениях государства и Церкви, двойной конфессиональной политике и внутрицерковных проблемах, требующих неотложного решения. Часть II.

Известный украинский богослов и ученый - о взаимоотношениях государства и Церкви, двойной конфессиональной политике и проблемах, требующих неотложного решения.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru