Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Ми усвідомлюємо сенс релігійних свят, але чи розуміємо сенс світських свят? Про що ж віруючий громадянин України має молитись у ці святкові дні? Про це та інше в новому відеоблозі ПвУ ділиться думками прот.Георгій Коваленко.


Лидер легендарной рок-группы «Братья Карамазовы» стал гостем юбилейного выпуска видеоблога «Православие в Украине». Время выхода в эфир: суббота, 27 июля, 7:20 (повтор во вторник, 30 июля в 15:15).Свята княгиня Ольга — це прообраз наших віруючих бабусь, які за радянських богоборчих часів за нас молилися, хрестили потайки і розповідали нам про віру.


В Киеве готовят грандиозный концерт к юбилею 1025-летия Крещения Руси. Зачем на него идти? - рассказывает Олег Карамазов.


Как подчеркнула Светлана Охрименко, комментировать нужно не вымышленный конфликт, а качество работы журналистов.


Що священики роблять у тюрмах? Чим ми можемо допомогти ув'язненим? Про це та інше у новому відеоблозі "ПвУ". Дивіться 14 липня о 16:00 на Першому Ukraine.


Ось уже кілька днів громадськість обурена трагедією, що сталася на Миколаївщині. 


Изменения в Уставе УПЦ КП лишь решают личные проблемы 85-летнего «патриарха Филарета» и консервируют его пожизненный статус.


Як виховувати дітей? Як уберегти їх від наркоманії та алкоголізму? Розмірковує співробітник Синодального молодіжного відділу та батько вісьмох дітей.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru