Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Потрібні одяг, взуття, канцтовари, гроші.


У Насти острый лимфобластный лейкоз, рецидив. За время лечения семья осталась даже без жилья, сейчас их дом - Симферопольская больница.


Семья Полонских – первая в Киеве, взявшая под опеку ребенка с подобным заболеванием.(+банковские реквизиты)


У проханні про допомогу до Блаженнішого Митрополита Володимира мати пише, що син поїхав на послух до Почаївської Лаври у 2007 році... і не повернувся.  


Будинок знаходиться в аварійному стані і жити в ньому небезпечно. Зараз батюшка мешкає за 30 км від парафії у тимчасово найманому приміщенні.


Нужна помощь вдове. Молитвенная и финансовая.


Все собранные средства пойдут на лечение девочки.


Свідчимо: ці люди дійсно допомагають молоді, яка опинилась у складній ситуації. Кожен із нас може долучитись.


Щоб дитина не задихнулась, їй майже з народження двічі на місяць роблять операції на гортані. Шанс повернутись до нормального дихання може дати використання препарату Цидофовір  вартістю 900 євро за 1 флакон. 


Блаженніший Митрополит Володимир пожертвував 30тис.грн. Ці кошти, разом з іншими надходженнями в рамках проекту, будуть витрачені на покупку устаткування, медпрепаратів для дитячих клінік.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru