Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Згідно з законопроектом, випускник духовного навчального закладу прирівнюється у правах до випускника державного навчального закладу.


Орден св. благовірного князя Ярослава Мудрого від імені Предстоятеля вручив Голова Синодального відділу релігійної освіти, катехізації та місіонерства митрополит Филип. 


В рамках заходу, присвяченого ювілею - 1025-річчю Хрещення Русі – відбулася виставка дитячих та юнацьких робіт «Храмові споруди Київщини».


Передбачається обмін студентами та викладачами, обмін досвідом, розробку і виконання спільних науково-дослідних проектів, проведення конференцій, обмін публікаціями, виданнями.


По словам о.Евфросина (Билаша), такое сотрудничество сможет способствовать популяризации церковного права и в учебных заведениях Украины.


Обсудили вопросы совместного празднования фестиваля «Славянское единство», облегчения пересечения границ для паломников, др. Также состоялась встреча с ректорами вузов.


Відбувся Всеукраїнський круглий стіл на тему виховання молоді.


Так в благочинии при поддержке Управления образования и науки СГГА стартовал конкурс "Нравственный подвиг учителя". 


Участь у роботі семінару взяли близько 100 учасників із 20 областей України.


5-6 квітня на базі Українського коледжу ім. В. О. Сухомлинського пройшла наукова конференція.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru