Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

На голосовании из 318 депутатов ПАСЕ присутствовало 77, а российскую и украинскую делегацию представляли только несколько человек.


В этом году в конференции, посвященной проблемам демократии и христианства в современном мире, приняли участие 30 стран.


Митрополит Полтавський і Миргородський Филип звершив освячення монумента. 

У Відні проходять Дні Києва. 


Обсудили вопросы совместного празднования фестиваля «Славянское единство», облегчения пересечения границ для паломников, др. Также состоялась встреча с ректорами вузов.


Як повідомили ЗМІ, 16 квітня у храмі св.Франциска Асізького під час молитви невідомі поранили з пневматичної зброї двох монахинь.


Святыня была передана в дар от УПЦ.


З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, на прохання єпископа Магаданського і Синьогорського Іоанна, святиню доставив архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр.


Сегодня, 19 марта, состоялась интронизация Папы Римского Франциска. 


Зокрема Блаженніший Владика привітав з обранням Папу Римського Франциска.


Им стал митрополит Русенский Неофит.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru