Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

В. Янукович направил письмо с поздравлением митрополиту Антонию, в котром пожелал долгих лет жизни и помощи Господней в архипастырском служении для укрепления Православья и развития Украины.


Владика відзначив необхідність співпраці між Київською духовною академією та богословськими факультетами Болгарської Православної Церкви.


Всех поражали его исключительно высокий настрой мыслей, кристальная честность, незаурядное мужество и бескомпромиссная совестливость.


1 липня у семінарському храмі в ім'я святих Мефодія і Кирила було відправлено молебень за подорожуючих. 


354 випусників здобули вищу освіту та дипломи за освітньо-кваліфікаційними рівнями: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст і магістр.


Лауреат Темплтоновской премии Чарльзь Тейлор выступит с публичной лекцией в Могилянке, а 20 июня проведет семинар в Киевской духовной академии. 


После экскурсии председатель Папского совета по содействию христианскому единству ответил на интересующие семинаристов вопросы.


Передбачається обмін студентами та викладачами, обмін досвідом, розробку і виконання спільних науково-дослідних проектів, проведення конференцій, обмін публікаціями, виданнями.


С 18 по 24 мая в рамках празднования 1025-летия Крещения Руси пройдет конкурс «Православие на Руси: история, духовность, культура».


Інспекційну перевірку духовних шкіл було розпочато 10 квітня, першими її пройшли Волинська та Почаївська семінарії.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru