Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

«Мы приехали домой!» – это кто сказал? Все это почувствовали.


За народною традицією 29 серпня ― «третій» Спас.

Чи припустимо називати церковні свята Господа нашого Іісуса Христа порядковими номерами та епітетами?


Как лестница из сна Иа­ко­ва стала символом Бо­го­ма­те­ри? Какие еще ветхозаветные образы напоминают о Матери Господней?


Как рассказ учительницы об Успении Богородицы помог одной женщине избавиться от страха смерти и прийти в Церковь...


Про життя монаха, сина, архієпископа і не тільки – читайте інтерв’ю.


Ми усвідомлюємо сенс релігійних свят, але чи розуміємо сенс світських свят? Про що ж віруючий громадянин України має молитись у ці святкові дні? Про це та інше в новому відеоблозі ПвУ ділиться думками прот.Георгій Коваленко.


Идея ее проведения принадлежит настоятелю храма святого Феодора Освященного отцу Петру Семащуку и непосредственно историку Михаилу Кальницкому, который является прихожанином этого храма.


Все ли благополучно в «благополучных» семьях? Если вера наша — «мертвая», то какими христианами вырастут наши дети? Через что приходится проходить ребенку на пути к личной встрече с Богом? Разговор с духовником Православных скаутов Украины протоиереем Иоанном ТРОНЬКО.


…Начинается служба, и я спешу успеть запечатлеть все происходящее, настроение людей, кто и как служит, стремлюсь передать дух этого необычайно красивого праздника. Смотрите ФОТОРЕПОРТАЖ.


Повертаючись із робочої подорожі на Батьківщину владика вгледів в аеропорті спільноту «статних і бородатих», якими зазвичай бувають наші батюшки. Поквапився їх привітати, на що почув: «Що? Поблагословити? І звідки Ви, такий худорлявий?..»
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru