Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »

Престольное торжество в Анастасиевском женском монастыре под открытым небом возглавил митрополит Днепропетровский и Павлоградский Ириней.


Паски, крашанки, солодощі, різні продукти та предмети повсякденного вжитку передав голова пенітенціарного єпархіального відділу протоієрей Зіновій Ромах.


Відкриття виставки – 28 квітня. Зібрані кошти будуть передані дитячому будинку на Житомирщині.


У планах - відкрити також молитовні кімнати для засуджених, які відбувають покарання в камерах максимального рівня безпеки, та для жінок, які утримуються в слідчому ізоляторі.


На лікування онкохворих дітей зібрано 325 тис. грн.


На ці кошти для дітей, позбавлених батьківського піклування, буде організовано поїздку до лікувального санаторію. (+класні фото)


Для многих ледяная купель стала не просто символом чистоты, она стала символом новой жизни. Крещенская вода очищала тело и напоминала об очищение души.


Різдвяні колядки пролунали вже у 15 містах.


В Радомисльском замке освятили помещения первой в Украине бумажной фабрики – восстановленного уникального производства с технологиями ХVII века.


Отныне в воскресные и праздничные дни глухие и слабослышащие житомирцы смогут осмысленно молиться за литургией со всеми прихожанами и познавать православную веру.
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru