Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Вінницька
ВІННИЦЯ. До свого престольного свята Лядовський скельний монастир проводить перший на Поділлі православний ярмарок
09 September 2010 17:27
Марина Богданова

Як уже повідомляв сайт «Православіє в Україні», з благословення архієпископа Вінницького і Могилів-Подільського Симеона 11-12 вересня 2010 року проводитиметься перший на Поділлі православний Лядовський ярмарок. Захід відбудеться під покровительством Лядовського скельного чоловічого монастиря в ім'я Іоанна Предтечі. Розпочнуться заходи у суботу, 11 вересня, о 12.00 після святкового Богослужіння в обителі і триватимуть до вечора неділі, 12 вересня.

Мета ярмарку – відновлення православних традицій України на Поділлі, розширення співпраці між релігійними та територіальними громадами, налагодження господарських зв'язків Української Православної Церкви з державними та підприємницькими структурами, поширення духовності та православного способу життя серед широких верств населення.

Традиція проведення Лядовського ярмарку відроджується з нагоди 1000-річчя заснування Лядовської обителі, яке відзначатиметься у 2013 році.

В ярмарку візьмуть участь монастирі та парафії Української Православної Церкви, виробники промислової та харчової продукції, приватні підприємства та фермерські хазяйства, майстри народних промислів, видавництва, ремісники і творчі колективи Поділля.

«Лядовський ярмарок – це, в першу чергу, відродження тих традицій того часу, коли люди більше вірили у Бога. Йде відроження Лядовської обителі, яка через три роки святкуватиме своє 1000-річчя. Тому хотілося, щоб все, пов’язане з колишнім її життям, знову повернулося до людей, – вважає архієпископ Вінницький і Могилів-Подільський Симеон. – Ярмарок – це не тільки торгівля, а, насамперед, спілкування людей, що приїздять з різних регіонів і знайомляться з духовністю Подільського краю. Ярмарок пов’язаний з усім – з Церквою, православною духовністю, з народними традиціями, християнською культурою нашого народу».

За словами голови Вінніцької облдержадміністрації, Миколи Джиги, подібні заходи сприяють відродженню споконвічної духовності та допомагають залучитися до найдавнішої святині краю — Лядовського скельного монастиря, заснованого ще преподобним Антонієм Києво-Печерським. «Люди приходять у такі місця невипадково — це благодатні центри, що збагачують людину духовно, — відзначив Микола Джига. — Церква — це школа добра та милосердя». Як вважає Вінницький губернатор, Лядовський ярмарок — це перспективний проект, завдяки якому Лядово стане культурним центром Подільської землі.

Ярмаркове містечко розташоване біля Лядовського монастиря на березі Дністра. Адреса: с. Лядово, Могилів-Подільський р-н, Вінницька область. Запрошуються всі!


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

ВІННИЦЯ. До свого престольного свята Лядовський скельний монастир проводить перший на Поділлі православний ярмарок

Обитель запрошує гостей з усієї України — два дні ярмарку обіцяють бути справжнім святом віри та культури.Рубрики: Події на часі | Вінницька | Соціальне служіння | Церковне мистецтво |

2452 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Лядовский скальный монастырь |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі
Статті цього автораЦікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru