Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » За розділами » МісіонерствоКИЇВ. Міносвіти затвердило вивчення в школах Християнської етики, та в більшості середніх навчальних закладів цей предмет ще не викладається
09 September 2010 08:45

У листі Місіонерського відділу при Священному Синоді УПЦ, адресованому  правлячим архієреям Української Православної Церкви, духовенству та мирянам, голова відділу архієпископ Полтавський і Миргородський Филип закликав православну громадськість сприяти вивченню основ християнської етики у школі.

Як відомо, 2006 року Міністерство освіти і науки України затвердило Концептуальні засади вивчення предметів духовно-морального спрямування у загальноосвітніх навчальних закладах. Ці засади були підготовлені робочою групою за участю представників церков.

На базі розроблених основ міжцерковна робоча група підготувала навчальні матеріали з «Основ християнської етики» для 5-6 класів. А відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 26.01.2010 р. № 46 — розпочала роботу над програмою даного курсу для 7-12 класів.

На сьогодні «Основи християнської етики» та «Християнська етика в українській культурі» викладається не більше, ніж у 30% шкіл України. Лише за останній рік кількість відповідних навчальних закладів зросла майже на 10%.

«Міністерство освіти і науки України повідомляє, що викладання християнської етики ще не знайшло широкого розповсюдження у більшості областей України», – йдеться у листі Місіонерського відділу УПЦ. Насамперед – у Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Кіровоградській, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій та Чернігівській областях.

Викладання основ християнської етики здійснюється на факультативних засадах за наявності відповідного бажання та волевиявлення батьків. Тому Місіонерський відділ при Священному Синоді Української Православної Церкви закликає православну громадськість сприяти подальшому впровадженню викладання «Основ християнської етики» та «Християнської етики в українській культурі» у загальноосвітніх навчальних закладах зокрема шляхом активного інформування батьків – вірних Української Православної Церкви щодо їхніх прав, через наявні церковні можливості.

Прес-служба Місіонерського відділу при Священному Синоді УПЦ

 


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Міносвіти затвердило вивчення в школах Християнської етики, та в більшості середніх навчальних закладів цей предмет ще не викладається

Місіонерський відділ УПЦ звертається до правлячих архієреїв, духовенства та мирян з проханням долучитися до розповсюдження курсу з основ християнства у школі.Рубрики: Події на часі | Місіонерство | Церква і освіта |

1632 переглядів / Коментарів: 2

Теги: Місіонерський відділ УПЦ |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Я так думаю

Да, справа очень добра. Такой факт: основы большей частью преподаются в тех регионах, где больше паствы УПЦ КП. Это нам сигнал - работать надо! 

Це добра справа, дай Бог її

Це добра справа, дай Бог її втілити.

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru