Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » Наші статті » Слово пастиряВітання з Днем сім’ї, любові та вірності!
08 July 2010 15:47

Останніми роками це прекрасне свято вже стало традиційним. Церква відзначає його 8 липня ― у день пам’яті святих благовірних князя Петра і княгині Февронії. Голова Київського єпархіального відділу УПЦ «Церква і сім’я» протоієрей Олег Мельничук звернувся зі словами привітань.

«Ми живемо в період глобальних змін і стрімких перетворень у світі, під час яких багато сімей не встигають пристосуватися до соціально-економічних умов і нових реалій життя, що призводить до появи низки проблем і частих розлучень. Існує неймовірний дефіцит таких почуттів, духовних цінностей та ідеалів, які мали святе муромське подружжя Петро і Февронія, тому чи не першочергове завдання церкви як суспільної інстиуції реанімувати почуття шлюбних обов’язків та взаємолюбові.

На сьогоднішній день Православна церква докладає максимум зусиль для духовного і соціального розвитку родини та її морально – психологічного захисту. Священнослужителі церкви розуміють необхідність приділення особливої уваги до потреб кожного члена сім’ї: чоловіка-батька, жінки-матері та дитини. 

Ми зобов’язані вчасно реагувати на нові виклики та загрози сучасного світу, які можуть нести небезпеку для інституту сім’ї, як такого.  Пам’ятаймо, без щасливої сім’ї неможливо побудувати сильну та міцну державу. Усвідомлюючи все це, Церква вже не обмежується лише функціями духовної опіки, а виступає в ролі соціальної помічниці, будуючи діалог з подружніми парами.

З нагоди свята від імені Київського єпархіального відділу УПЦ у справах сім’ї хочу привітати кожну українську родину і бажаю, щоб разом з Благословенням Божим у Ваші домівки увійшла любов, повага і тепло. Нехай подружнє життя Петра і Февронії буде для Вас прикладом для наслідування та дороговказом, який допоможе віднайти мир і щастя».


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

Вітання з Днем сім’ї, любові та вірності!

Останніми роками це прекрасне свято вже стало традиційним. Церква відзначає його 8 липня. Голова київського єпархіального відділу «Церква і сім’я» протоієрей Олег Мельничук звернувся зі словами привітань.Рубрики: Публікації | Слово пастиря |

4467 переглядів / Коментарів: 0

Теги: церква і суспільство |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі
Найцікавіше з архівів сайтуЦікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru