Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » За розділами » МилосердяПросимо ваших святих молитв про здоров’я нашої колеги ― Ольги Петрівни Стадник, члена Штабу будівництва Кафедрального собору УПЦ на честь Воскресіння Христового
23 June 2010 13:07
Тамара Рябкова

Скільки добрих чуйних людей оточують нас щодня, на яких ми, погодьтесь, не завжди звертаємо увагу! Сприймаємо їхню повсякденну турботу про нашу «важливу особу» як щось звичайне й закономірне, забуваючи поцікавитись: а як вони себе почувають? Як настрій, про що тривожаться? Коли ж довго не бачимо їх поряд, заспокоюємось думкою, що людина – у відпустці чи в сімейних справах, хоча щось-таки підказує: зателефонуй! І тоді враз виявляється, що колега давно в лікарні після важкої і складної операції…

Так було в нас із Ольгою Петрівною Стадник – прекрасною і талановитою, котра всю душу вкладає в улюблену справу, і котра ніколи не пройде повз людини, що знаходиться в біді. Ця привітна, мила жінка ніби випромінює світло, до неї завжди тягнешся душею.

Про свої негаразди Ольга Петрівна на роботі не говорила – просто одного разу ми не побачили її поряд. Потім, зустрівши нас у лікарні, вона більше турбувалась про наші справи, аніж розповідала про свої. І тільки втомлені зажурені очі свідчили, наскільки їй важко…

Промислом Божим Ольга Петрівна Стадник стала однією з перших, хто причетний до будівництва майбутнього головного кафедрального собору Української Православної Церкви. Коли певні кола в суспільстві навіть думки про святиню не допускали, Ольга Петрівна з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира вже наполегливо працювала над розробкою проектної документації комплексу. Вірила, що мине не так багато часу, і собор-красень з потужним Духовно-просвітницьким центром постане в українській столиці, милуючи око киян і надихаючи їх на добрі Божі справи.

Вже декілька років Ольга Петрівна Стадник – член Штабу будівництва Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового, в якому вона відповідає за погодження технічної документації з будівництва.

І мрія Ольги Петрівни набирає реальних обрисів – будівельний майданчик починає оживати! Як відомо, на свято Світлого Воскресіння Христового настоятель майбутнього кафедрального собору Блаженніший Митрополит Володимир у співслужінні всього духовенства Києва, в присутності уряду країни та багаточисленного народу заклав у фундамент святині ковчег з частками мощів святих мучеників і Благословенну грамоту для нащадків.

Сама Матір Божа освятила тоді місце будівництва собору Своєю чудотворною Віфлеємською іконою! На жаль, Ольга Петрівна на той час уже перебувала в лікарні, але про неї біля святині молилися і священики, і колеги. Сьогодні ця тендітна, дуже тактовна жінка дякує всім, хто не залишився байдужим до її біди: чуйним, уважним лікарям і медсестрам онкоцентру, своїм рідним і близьким. А найбільше, звичайно, дякує за турботу й хвилювання своїй донечці, яку в Києві і далеко за його межами знають як Олену Соловей – регента молодіжного хору Києво-Печерської Лаври.

Розповідає протоієрей Віктор Іващук, клірик храму на честь Усіх святих, зведеного на місці майбутнього комплексу, член Штабу і відповідальний за будівництво собору, яке вже активно набирає обертів:

- Ольга Петрівна – людина дуже хороша, відповідальна, котра завжди докладає багато зусиль, щоб якісно і правильно нести свій послух. Знаю її давно, адже ми майже одночасно прийшли працювати у Штаб будівництва кафедрального собору, щоправда, Ольга Петрівна – трохи раніше. Нагадаю, що спочатку Штаб складався всього з декількох людей, і Ольга Петрівна – одна з початківців. Звичайно, спочатку було особливо важко, бо ж отримання документації та погодження технічних умов вимагають великої уваги й максимального терпіння. Ольга Петрівна скрізь встигала, ходила по всіх інстанціях, турбувалась про справу, сумлінно виконуючи завдання, які перед нею ставились. З самого початку зведення кафедрального собору вона принесла справі дуже багато користі. Адже відомо, що найважче в будівництві – це початок: доки почнеться зведення стін, стільки зусиль треба докласти!

Отець Віктор додав, що Ольга Петрівна – дуже цікава, ініціативна людина, віддана своїй справі, що вона – глибоко віруюча, яка має і страх Божий, і велику любов до Господа, до всіх людей: «Навіть зараз, коли Ольга Петрівна, маємо надію, тимчасово через хворобу відійшла від справ, вона все одно хвилюється про те, як іде будівництво кафедрального собору. Знаємо, що Ольга Петрівна також готувала технічну документацію для будівництва інших храмів міста Києва, встигала допомагати і лаврському хору, яким керує її донька Оленка».

 

Нині Ольга Петрівна, слава Богу, почувається краще і мріє про найшвидше повернення до лав «будівничих собору». Щиро бажаємо цього і ми, її колеги. Зичимо Ользі Петрівні міцного здоров’я, щастя і злагоди у сім’ї!


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

Просимо ваших святих молитв про здоров’я нашої колеги ― Ольги Петрівни Стадник, члена Штабу будівництва Кафедрального собору УПЦ на честь Воскресіння Христового


Рубрики: Милосердя | Милосердя |

1249 переглядів / Коментарів: 0


Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі
Статті цього автораЦікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru