Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » Наші статті » Актуальний коментар
Як і на що може впливати жінка у Церкві — ігуменя Серафима (Шевчик)
13 March 2013 13:54

Як повідомлялося, ігуменя Серафима (Шевчик), глава Синодального відділу «Церква і культура», настоятелька Одеського Свято-Архангело-Михайлівського монастиря, за версією сайту Московського державного університету «Тетянин день» увійшла в трійку найвпливовіших жінок Руської Православної Церкви.

Невже жінка в Церкві може на щось впливати? Яким чином?

На це запитання  матінка Серафима відповіла порталу «Православіє в Україні».

«Справа в тому, що наша сучасна жінка не відчуває власної сили. Якби вона визнавала свою силу, то і голос жінки був би набагато гучніший, особливо в Церкві, — зазначила ігуменя Серафима (Шевчик). — Тому що, як говорить Блаженніший Митрополит Володимир, саме жінки в певний час гонінь та переслідувань врятували Церкву.

Як вони це зробили? Тим, що віддано і жертовно несли свій страдницький хрест. Тим, що завжди відвідували Божі храми. Тим, що навіть за атеїстичних умов виховували дітей, онуків, близьких, рідних у православній вірі. Ось це – надзвичайно важливо.

Чи малий це вплив, якщо мама або бабуся веде дитину до церкви, розказує про Бога, хоча у школі серед однолітків дитина чує зовсім інше? Чи цей вплив є визначальним? Я вважаю, що так.

Саме тому Церква дуже велику увагу приділяє правильному вихованню, у тому числі – православного жіноцтва, адже жінка не повинна забувати про своє покликання.

У Церкві також є дуже багато послухів, які може нести жінка: це і послушниця монастиря, і свічниця в храмі. Ми знаємо, що зараз у Патріархії є багато жінок, які самовіддано працюють на Божій ниві, які друкують свої статті у церковних ЗМІ, які долучаються до будівництва храмів, відроджують монастирі, катехізують молодь, працюють із дітьми… Отже, ми за те, щоб цей вплив поширювався, набував ще більшої сили, в міру зросту духовного, як пише святий апостол Павел».

Читайте також: З 8 БЕРЕЗНЯ! Про «утиски» жінки в Церкві, фемінізм і причину розлучень – дивіться у відеоблозі ПвУ


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

Як і на що може впливати жінка у Церкві — ігуменя Серафима (Шевчик)

За версією сайту Московського державного університету «Тетянин день», ігуменя Серафима увійшла в трійку найвпливовіших жінок у Церкві.Рубрики: Публікації | Актуальний коментар |

1616 переглядів / Коментарів: 0

Теги: церква і суспільство | Игумения Серафима (Шевчик) |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі
Найцікавіше з архівів сайтуЦікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru