Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Запорізька
КРИМ-ЗАПОРІЖЖЯ. Стартував козацький кінний перехід із Криму до Хортиці
05 September 2012 13:19

Козачий кінний перехід, що стартував 2 вересня з кримського села Полтавка, проходить з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира і голови Синодального відділу Української Православної Церкви з питань пастирської опіки козацтва України єпископа Ямпільського Іосифа, повідомляє офіційний сайт УПЦ.

Запланований маршрут – з Криму до острова Хортиця на Запоріжжі з відвідуванням усіх історичних козацьких січей та святинь, пов’язаних із козацтвом. Ідея акції полягає в тому, щоб привернути увагу козаків і громадськості до історії та до того, що козацтво – феномен насамперед православний.

Учасників кінного переходу скрізь зустрічають місцеві козаки. Так, 3 вересня відбулися урочисті зустрічі в Красноперекопську та Армянську. У містах і селищах, повз які проходить шлях, звершуються молебні та відбуваються зустрічі з духовенством.

 У переході, який проходить під керівництвом козацьких отаманів Миколи Коваленка й Василя Секрета, беруть участь козаки Спілки козачих організацій України, Кримської організації «Слава й Воля», Кримської козачої спілки. Зустрічі на місцях організовують козаки Вірного, Запорізького козацтва та інших козацьких організацій.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КРИМ-ЗАПОРІЖЖЯ. Стартував козацький кінний перехід із Криму до Хортиці

Маршрут передбачає відвідування усіх історичних козацьких святинь та січей, пов’язаних із козацтвом.Рубрики: Події на часі | Запорізька | Сімферопольська |

1126 переглядів / Коментарів: 0

Теги: козацтво |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru