Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » ВінницькаВІННИЦЯ. В обласному госпіталі ветеранів Великої Вітчизняної війни звершено богослужіння до дня Перемоги
10 May 2010 16:02
Марина Богданова

Вони вже дуже старі і хворі люди – ветерани Великої Вітчизняної війни. Свій 65-й День Перемоги вони зустріли на госпітальних ліжках. І рідних немає поруч, і сил бракує, і хвороби затьмарюють життя, що вже ледь тримається в їх стомленних роками тілах. Але ж яке свято! Дідусі і бабусі причепурилися, одягли ордена та медалі. Урочистий настрій у госпіталі підкреслювали яскраві весняні букети і пахощі смачних святкових страв.

– Персонал госпіталя в міру своїх сил та можливостей старається полегшити ваші страждання, – сказав головний лікар госпіталю інвалідів Великої Відчизняної війни Валерій Бабійчук. – Завдяки піклуванню обласної державної адміністрації та облради, доброму ставленню до ветеранів міської громади та керівництва Вінниці, ми маємо це прекрасне приміщення госпіталя з сучасним обладнанням і можливостями кваліфікованої медичної допомоги.

О пів на десяту поздоровити ветеранів зі святом Перемоги до госпіталя прийшли губернатор Вінниччини Володимир Демішкан, голова облради Григорій Заболотний, мер Вінниці Володимир Гройсман, представники ветеранських організацій, керівники підприємств та інші посадові особи. – Сьогодні ми повинні свято пам’ятати про тих, кого немає поряд з нами, хто загинув у тій страшній війні. Це наш суспільний обов’язок на все життя, – сказав голова Вінницької ОДА Володимир Демішкан. – Головне, що потрібне ветеранам – щоб їх памятали, щоб про них піклувалися, бо вони дійсно на це заслуговують. Ми перед ними в неоплатному боргу.

Напередодні новий губернатор Вінницької області взяв патронат над госпіталем інвалідів Великої Відчизняної війни. Вже відремонтовано дорогу до цієї лікарняної установи, в обласний бюджет закладено кошти на ремонт будівлі. А першим подарунком пацієнтам госпіталя став автоматичний біохімічний аналізатор, який дозволяє проводити досконале обстеження та лікування.

За даними ОДА, до 65-ї річниці Перемоги у Вінницькій області дожили лише 114 тисяч ветеранів і учасників бойових дій Великої Відчизняної війни. Зараз у на Вінниччині мешкає біля 1 мільйону 700 тисяч людей. За останні шість-сім років у області померло майже 60 тисяч людей, які брали участь у останній війні. В обласному центрі, де живе біля 500 тисяч городян, залишилося лише 19 тисяч ветеранів і учасників бойових дій Великої Відчизняної війни.

Молебень про здравіє ветеранів і учасників бойових дій Великої Відчизняної війни та літію про упокій душ загиблих воїнів і всіх, хто не дожив до 65-ї річниці святкування Перемоги, відслужив настоятель храму преподобного Лаврентія Чернігівського протоіреєй Костянтин Іванченко. Богослужіння відбулося після урочистої церемонії в актовому залі госпіталя.

– Храм преподобного Лаврентія Чернігівського є лікарняним храмом госпіталю інвалідів Великої Відчизняної війни і психіатричної лікарні ім. Академіка Ющенко, – розповів отець Костянтин. – Майже кожного дня пацієнти госпіталя потребують духовного наставництва, приходять до нашого храму на всі богослужіння. А молебень про їх здоров’я і заупокійну літію я служу у госпіталі на День Перемоги кожного року.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

ВІННИЦЯ. В обласному госпіталі ветеранів Великої Вітчизняної війни звершено богослужіння до дня Перемоги

На лікарняних ліжках медичного закладу стареньких героїв привітали священнослужителі, підприємці, представники Вінницької ОДА та мер міста.Рубрики: Події на часі | Вінницька | Церква і суспільство |

2210 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Церква і ветерани | 65 років Великої Перемоги |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі
Статті цього автораЦікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru