Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » КиївськаКИЇВ. «Віра, Надія, Любов і Мистецтво» – 7 квітня відбудеться благодійний аукціон на підтримку онкохворих дітей
19 March 2012 12:23

У суботу, 7 квітня, о 13.00 в музеї «Духовні скарби України» відбудеться благодійний аукціон по збору коштів для закупівлі медичного обладнання для лікування онкохворих дітей «Віра, Надія, Любов і Мистецтво».

Відкриття передаукціонної виставки та прес-конференція відбудеться 30 березня о 14.00 за адресою вул. Десятинна, 12. Музей «Духовні скарби України».

До фонду «Сподіваюсь і вірю» звернулися керівники певних підрозділів Вінницької, Чернігівської обласних дитячих лікарень, Полтавської міської дитячої лікарні та Національної спеціалізованої лікарні «Охматдит» з проханням допомогти у придбанні коагуляторів. Коагулятор – це прилад, призначення якого допомогти хірургу провести операцію більш якісно і за менш короткий термін. Він дозволяє робити розрізи тканин, виділення і видалення пухлин з мінімальною крововтратою. Дозволяє запобігти розповсюдженню злоякісних клітин під час видалення пухлини, що значно зменшує кількість рецидивів.

У вищезазначених дитячих медичних установах надається допомога десяткам тисяч дітей. Якість цієї допомоги і стан здоров’я майбутніх поколінь українців залежать від технічного забезпечення лікарень.

Небайдужість, занепокоєння і бажання не залишити без уваги прохання медиків змусило фонд «Сподіваюсь і вірю» і художню галерею «Коло» знову об’єднати зусилля і влаштувати новий аукціон мистецьких творів під назвою «Віра, Надія, Любов і Мистецтво», який відбудеться 7 квітня 2012 року.

Твори, представлені на аукціоні, передані українськими колекціонерами, київськими галереями та художниками. Колекція творів представляє різні періоди та напрямки розвитку українського мистецтва. Від класики до сучасності – живопис, графіка, скульптура – кожен благодійник знайде щось цікаве для себе. Слід зазначити, що ціни на твори досить помірковані, набагато нижче за ринкові. Серед авторів, твори яких будуть продані на аукціоні – С.Григор’єв, А.Криволап, П.Маков, А.Антонюк, В.Цвєткова, О.Сухоліт та ін.

Організатори аукціону гарантують прозорість проведення торгів та повну звітність про результати збору коштів та їх використання. Кожен донатор та покупець отримають офіційний фінансовий звіт.

***

Галерея «Коло» у співпраці з фондом «Сподіваюсь і вірю» – постійні учасники і організатори благодійних заходів, спрямованих на допомогу онкохворим дітям.

Так, 8 червня 2006 року, було проведено благодійний аукціон творів видатного українського художника Юрія Химича, який зібрав понад 350 000 тисяч гривень. На ці кошти придбані інфузомати і системи до них для Одеської, Луганської та Дніпропетровської дитячих лікарень, а також для дитячого відділення інституту раку АМНУ у Києві.

Але на цьому ми не спиняємось. В медичної галузі ще багато проблем, і ми намагаємось вирішити хоча б деякі з них.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел.:

067 945 45 19 (Олена Старшинова);

050 356 53 23 (Галина Алавердова);

(044) 253 70 70, (044) 257 96 96, 067 502 80 02 (Касаткін Владислав)


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. «Віра, Надія, Любов і Мистецтво» – 7 квітня відбудеться благодійний аукціон на підтримку онкохворих дітей

Цього разу кошти необхідні для придбання коагулятору – приладу, призначення якого допомогти хірургу провести операцію більш якісно і за менш короткий термін.Рубрики: Події на часі | НЕЗАБАРОМ | Київська | Милосердя |

1605 переглядів / Коментарів: 0

Теги: допомога онкохворим дітям |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru