Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » КиївськаКИЇВ. «Віра, Надія, Любов і Мистецтво» – 7 квітня відбудеться благодійний аукціон на підтримку онкохворих дітей
19 March 2012 12:23

У суботу, 7 квітня, о 13.00 в музеї «Духовні скарби України» відбудеться благодійний аукціон по збору коштів для закупівлі медичного обладнання для лікування онкохворих дітей «Віра, Надія, Любов і Мистецтво».

Відкриття передаукціонної виставки та прес-конференція відбудеться 30 березня о 14.00 за адресою вул. Десятинна, 12. Музей «Духовні скарби України».

До фонду «Сподіваюсь і вірю» звернулися керівники певних підрозділів Вінницької, Чернігівської обласних дитячих лікарень, Полтавської міської дитячої лікарні та Національної спеціалізованої лікарні «Охматдит» з проханням допомогти у придбанні коагуляторів. Коагулятор – це прилад, призначення якого допомогти хірургу провести операцію більш якісно і за менш короткий термін. Він дозволяє робити розрізи тканин, виділення і видалення пухлин з мінімальною крововтратою. Дозволяє запобігти розповсюдженню злоякісних клітин під час видалення пухлини, що значно зменшує кількість рецидивів.

У вищезазначених дитячих медичних установах надається допомога десяткам тисяч дітей. Якість цієї допомоги і стан здоров’я майбутніх поколінь українців залежать від технічного забезпечення лікарень.

Небайдужість, занепокоєння і бажання не залишити без уваги прохання медиків змусило фонд «Сподіваюсь і вірю» і художню галерею «Коло» знову об’єднати зусилля і влаштувати новий аукціон мистецьких творів під назвою «Віра, Надія, Любов і Мистецтво», який відбудеться 7 квітня 2012 року.

Твори, представлені на аукціоні, передані українськими колекціонерами, київськими галереями та художниками. Колекція творів представляє різні періоди та напрямки розвитку українського мистецтва. Від класики до сучасності – живопис, графіка, скульптура – кожен благодійник знайде щось цікаве для себе. Слід зазначити, що ціни на твори досить помірковані, набагато нижче за ринкові. Серед авторів, твори яких будуть продані на аукціоні – С.Григор’єв, А.Криволап, П.Маков, А.Антонюк, В.Цвєткова, О.Сухоліт та ін.

Організатори аукціону гарантують прозорість проведення торгів та повну звітність про результати збору коштів та їх використання. Кожен донатор та покупець отримають офіційний фінансовий звіт.

***

Галерея «Коло» у співпраці з фондом «Сподіваюсь і вірю» – постійні учасники і організатори благодійних заходів, спрямованих на допомогу онкохворим дітям.

Так, 8 червня 2006 року, було проведено благодійний аукціон творів видатного українського художника Юрія Химича, який зібрав понад 350 000 тисяч гривень. На ці кошти придбані інфузомати і системи до них для Одеської, Луганської та Дніпропетровської дитячих лікарень, а також для дитячого відділення інституту раку АМНУ у Києві.

Але на цьому ми не спиняємось. В медичної галузі ще багато проблем, і ми намагаємось вирішити хоча б деякі з них.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел.:

067 945 45 19 (Олена Старшинова);

050 356 53 23 (Галина Алавердова);

(044) 253 70 70, (044) 257 96 96, 067 502 80 02 (Касаткін Владислав)


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. «Віра, Надія, Любов і Мистецтво» – 7 квітня відбудеться благодійний аукціон на підтримку онкохворих дітей

Цього разу кошти необхідні для придбання коагулятору – приладу, призначення якого допомогти хірургу провести операцію більш якісно і за менш короткий термін.Рубрики: Події на часі | НЕЗАБАРОМ | Київська | Милосердя |

1378 переглядів / Коментарів: 0

Теги: допомога онкохворим дітям |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?
Vote down!
-23

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru