Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » КиївськаКИЇВ. Церква закликала ЗМІ разом «виховувати» суспільство на Заповідях Божих
05 December 2011 16:54

Сьогодні, 5 грудня, Громадська рада при Державному комітеті телебачення і радіомовлення України запросила для конструктивної дискусії журналістів, представників громадськості, Церков і профільних органів влади на круглий стіл — «Як захистити моральність в Україні в інтересах дітей і суспільства в цілому. Думка громадськості».

Мета дискусії — проаналізувати реальний стан речей у державній політиці в сфері телебачення, радіомовлення і преси, а також ефективність застосовуваних заходів із захисту суспільної моралі в інтересах дітей і суспільства в цілому.

Учасники круглого столу обговорили стан суспільної моралі в Україні, питання етичних і законодавчих меж у сфері діяльності ЗМІ та проблеми законодавчого регулювання, насамперед ситуацію довкола Закону України «Про захист суспільної моралі» та Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.

Від Української Православної Церкви в роботі круглого столу взяв участь голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу протоієрей Георгій Коваленко.

У своєму виступі протоієрей Георгій наголосив на відповідальності Церкви за стан суспільної моралі та закликав українські медіа співпрацювати з Церквою щодо виховання суспільства на Заповідях Божих і християнських чеснотах. А також висловив здивування, що в Громадській раді при Держкомтелебачення і радіомовлення відсутні представники традиційних релігій.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Церква закликала ЗМІ разом «виховувати» суспільство на Заповідях Божих

Відбулась дискусія між журналістами, представниками влади та Церков про цензуру та про те, як захистити моральність в Україні.Рубрики: Події на часі | Київська | Церква і суспільство |

1523 переглядів / Коментарів: 0

Теги: церква і суспільство |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru