Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » КиївськаУКРАЇНА. Податківці не проти альтернативного обліку віруючих, які відмовляються від ІПН, але просять Церкву допомогти
02 December 2011 13:49

Заступник голови Державної податкової служби України Сергій Лекарь звернувся до Повноважного представника УПЦ у Верховній Раді протоієрея Василія Русінки з проханням сприяти пошуку компромісних рішень щодо запровадження в Україні системи альтернативного обліку фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття ІПН і біометричних паспортів.

Адже у сучасному світі держава не може функціонувати без системи обліку платників податків. Крім того, податки є головним джерелом наповнення державного бюджету, а тому кожен громадянин їх має сплачувати.

Про це, зокрема, йдеться у відповіді податкової служби на звернення Церкви щодо прав громадян, які відмовляються від ІПН через свої релігійні погляди.

При цьому, йдеться в документі, податківці не є уповноваженими в питаннях віри і не мають такого права як перевіряти істинність релігійних переконань. Тому наявність «винятків для віруючих» дає можливість людям зловживати законом, а саме ухилятись від сплати податків, прикривати «релігійністю» незаконні дії тощо.

Сьогодні чи не всі користуються сучасними засобами комунікації (інтернет, комп’ютери тощо), не заперечують проти присвоєння номерів документам (паспортам, свідоцтвам, довідкам, карткам), квартирам, машинам, телефонам. Але пропозиції, які надходили до Податкового кодексу, зводились до запровадження саме паперового обліку або взагалі до обліку за прізвищем, ім'ям по батькові, датою народження, місцем проживання.

Крім того, як нагадує податкова служба, в Податковому кодексі України вже запроваджено альтернативну форму обліку громадян: облік фізичних осіб-платників податків здійснюється на підставі реєстраційних номерів облікових карток або за прізвищем, ім'ям по батькові та серією і номером паспорта. А для фізичних осіб, які відмовились від прийняття ІПН та повідомили про те держоргани, вже сьогодні діє окремий реєстр.

Отже, за словами податківців, під час розробки Податкового кодексу України, вони врахували не тільки міжнародний досвід, а і всі пропозиції віруючих, рішення Священного Синоду УПЦ та позицію Предстоятеля нашої Церкви.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

УКРАЇНА. Податківці не проти альтернативного обліку віруючих, які відмовляються від ІПН, але просять Церкву допомогти

Про це йдеться у зверненні Державної податкової служби щодо прав громадян, які відмовляються від реєстраційних номерів через реілгійні погляди, до Повноважного представника УПЦ у Верховній Раді.Рубрики: Новина дня | Події на часі | Київська | Церква і суспільство | Церковно-державні відносини |

2088 переглядів / Коментарів: 0

Теги: ИНН для верующих и Налоговый кодекс |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru