Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » КиївськаКИЇВ. Телепрограми про «битви екстрасенсів» знімуть із вітчизняних ефірів?
04 October 2011 18:23

Заборонити рекламувати та розповсюджувати інформацію про окультні послуги знахарів, віщунів, магів та екстрасенсів – таке рішення сьогодні, 4 жовтня, прийняли народні депутати Верховної Ради України.

Зокрема, депутати внесли зміни до Законів України «Про рекламу», «Про друковані засоби масової інформації  (пресу) в Україні» та «Про телебачення і радіомовлення», - повідомляє сайт Верховної Ради.

У законопроектах говориться, що відтепер заборонятиметься  «рекламувати окультно-містичні послуги знахарів, чаклунів, шаманів,  магів, екстрасенсів, ворожок, спіритів, астрологів, чаклунів, віщунів та інших осіб, що оголошують себе, або що вважаються здатними передбачати долю, впливати на людей, духовний світ, майно, довкілля шляхом використання надприродних здібностей або сил» і розповсюджувати інформацію про них.

Крім того, депутати підтримали зміни, в яких пропонується зняти з ефірів ТБ програми  або  їх відеосюжети,  в яких у прямому ефірі відбувається надання окультно-містичних послуг  магів, екстрасенсів, спіритів, астрологів, чаклунів, віщунів тощо. Відомо, що останнім часом передачі про екстрасенсів, які транслюються на вітчизняному телебаченні, є одними з найрейтинговішими.

Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування. Відповідно Кабінету Міністрів у двомісячний термін із дня набрання чинності документа потрібно буде привести всі існуючі нормативно-правові акти у відповідність до цього Закону.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Телепрограми про «битви екстрасенсів» знімуть із вітчизняних ефірів?

Депутати Верховної Ради прийняли зміни до Законів України, в яких говориться про заборону реклами та розповсюдження інформації про екстрасенсів, магів, чаклунів, спіритів тощо.Рубрики: Події на часі | Київська | Церква і суспільство |

2577 переглядів / Коментарів: 0

Теги: церква і суспільство |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru